Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 12 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Δάφνη είναι ανάμεσα στις κορυφαίες εμπειρίες μου με CG. Φρέσκο πιπινάκι του γάλακτος με όμορφο χαρακτηριστικά προσώπου, ωραίο σώμα, προσγειωμένο άτομο με αγάπη για αυτό που κάνει και σεβασμό στον παρτενέρ.
Το κορίτσι «διαβάσει» με ποιον εχει να κάνει και πηγαίνει με τα νερά και το ρυθμό του. Εχει ιδιαίτερα ανεπτυγμένη σεξουαλικη ενσυναίσθηση, δέχεται καθοδήγηση, σε ακολουθεί σε ο,τι ζητήσεις και αν της δώσεις να καταλάβει οτι θες να παρει πρωτοβουλία θα ανταποκριθεί.
Οι τρυπουλες της μυρωδάτες, τις περιποιήθηκα δεόντως. Η πίπα της πολύ καλή αλλά αυτό που μετράει περισσότερο είναι η αίσθηση που σου δίνει οτι αυτή τη μια ώρα αυτό το όμορφο γυναικείο σύνολο είναι δικό σου, γκομενά, ερωμένη, κοπέλα., σχέση, ONS. Ό,τι φαντασιωθείς και ξέρεις πως να το προκαλέσεις θα στο προσφέρει. Δεν εχει κανένα νόημα να αναφέρω λεπτομέρειες για στασεις κλπ. Κάναμε ο,τι γούσταρα και το κυριότερο με άπειρα γλωσοφιλα τα οποία τα δίνει ΜΑΓΙΚΑ.
Τόσο μαγική ήταν η συνάντηση που ξέχασα πως είμαι με CG και στο τέλος έπρεπε να συνέλθω απο το ονειρο για να συνειδητοποιήσω οτι έπρεπε να κάνω την, υπό αλλες συνθήκες αυτοματοποιημένη, κίνηση να δώσω την αμοιβή της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 179312
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
3.048
Πόντοι:
1.431
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Larson, THV και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού