Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 117 10
Call-Girls 230880
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δεν συνηθίζω να γράφω μακροσκελείς κριτικές γιατί θέλω να είναι περιεκτικές και σύντομες ώστε να προσφέρουν ενημέρωση και έναν μπούσουλα για τους συνοδοιπόρους στις δαιδαλώδεις διαδρομές προς αναζήτηση της απόλαυσης. Στο σημείο αυτό θα ήθελα να ευχαριστήσω τον συναγωνιστή Stratocaster ο οποίος έδωσε την "συνταγή" ώστε να καταφέρω τελικά να συναντήσω τον "θρύλο" των ανεξάρτητων. Ένα ευγενικό και κολακευτικό μήνυμα στο insta της Λίζας ήταν αρκετό στο να έρθει άμεσα η απάντηση και να ξεκινήσει μια μικρή κουβεντούλα ώστε να κλειστεί το ραντεβού. Η αλήθεια είναι ότι πέρα από τέσσερις πέντε φωτογραφίες και τις κριτικές που είχα διαβάσει δεν είχα καμμία άλλη πληροφορία πράγμα που με έκανε να έχω τους ενδοιασμούς μου. Ακούω βήματα στον διάδρομο και κοιτάζω το ρολόι. Νωρίς πιστεύω ότι είναι ακόμα αλλά τα βήματα σταματάνε έξω από την πόρτα και ακούγεται το χτύπημα στην πόρτα του δωματίου. Ένα τέταρτο νωρίτερα το κορίτσι. Ανοίγω την πόρτα και δεν πιστεύω αυτό που βλέπω μπροστά μου! Ένα πανέμορφο κορίτσι, καλοντυμένο και χαμογελαστό. Λες και ήρθε να με πάρει να βγούμε έξω. Χρόνος υπήρχε αρκετός οπότε καθίσαμε να πούμε λίγες κουβέντες ώστε να γνωριστούμε. Μετά μπήκε στο μπάνιο για το ντουζάκι της μιας και εγώ ήδη είχα προλάβει να κάνω. Ανοίγει η πόρτα και αντικρύζω το αντικείμενο του πόθου. Αν και είμαι λάτρης του όμορφου προσώπου δεν μπορούσα να μην προσέξω τις ρώγες κάγκελο, στα μικρά και στητά βυζάκια της και σε αυτόν τον υπέροχο κώλο που αψηφά το νόμο της βαρύτητας. Έρχεται δίπλα μου στο κρεβάτι και αρχίζουν τα χάδια και τα φιλιά τα οποία δεν τσιγκουνεύεται. Αρχίζω και πιπιλάω τις ερεθισμένες ρώγες και κατεβαίνω σιγά σιγά προς τα κάτω. Πεντακάθαρο και μοσχομυριστό! Κυριολεκτικά το έφαγα! Αλλαγή και ξεκινάει την περιποίηση. Πίπα βαθιά χωρίς χέρι, χωρίς δόντι, περιποίηση σε όλη τη γύρω περιοχη, βλέμματα για να διαπιστώσει ότι το ευχαριστιέμαι, πέρασμα προφυλακτικού και ιεραποστολικό. Το τέλος ήρθε στο προφυλακτικό. Ντουζάκι, χαδακια, λίγο κουβεντούλα και αρχίζει ο δεύτερος γύρος. Πίπα για σεμινάριο και πάλι. Πάλι ιεραποστολικό, έφερα τα πόδια της στους ώμους μου και ξεκίνησα να καρφώνω δυνατά και βαθιά. Γύρισμα στα τέσσερα και συνεχίζω πιο δυνατά αυτή τη φορά με τη Λίζα να συντονίζεται μαζί μου και να καρφώνεται με πιο πολύ δύναμη. Ήταν η στιγμή που ήθελα να την πάρω από το στενό της κωλαράκι αλλά επειδή δεν ήθελα να κόψω την καβλα που είχα εκείνη την ώρα προτίμησα να συνεχίσω να καρφώνω το στενό της μουνάκι μέχρι που άδειασα για δεύτερη φορά. Μετά το τέλος ήρθε επάνω μου και άρχισε να τρίβεται σαν τις γατούλες που χαϊδεύονται ευχαριστημένες. Χρόνος υπήρχε και για τρίτο γύρο ο οποίος δεν παίχτηκε με πρωτοβουλία μου αφού και οι δύο φορές ήταν πολύ έντονες. Προτίμησα να τα πούμε λίγο ακόμα μιας και είναι εξαιρετική στο σοσιαλ και έχει άποψη σε πολλά θέματα. Έχει πολύ καλή αίσθηση του χιούμορ και επίσης έπαθα πλάκα με τη χροιά της φωνής της! Και μόνο που την ακούς αρκεί να σε καβλωσει! Καταλήγοντας θα έλεγα ότι για εμένα προσωπικά ήταν η καλύτερη εμπειρία που είχα μέχρι τώρα στην μικρή πορεία μου. Πιστεύω ότι το επόμενο ραντεβού θα είναι ακόμα καλύτερο αφού δεν θα κινούμαστε αναγνωριστικά.
Υ.Γ.1 Σε ερώτηση μου αν μπορώ να δώσω το τηλέφωνό της με παρακάλεσε να μην το κάνω, πράγμα που θα σεβαστώ.
Υ.Γ.2 Στους συναγωνιστές που θέλουν να την συναντήσουν συνιστώ να προσπαθήσουν να την πλησιάσουν έξυπνα και ευγενικά. Θα ανταποκριθεί άμεσα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 08, 2021
Διάρκεια
2 ώρες
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
16 Αυγ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
1.261
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ικτίνος, George Mitsibonas, TOMCRUISE και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Απριλίου, 2021
Ναι!Ναι!Ναι!
S
since1991
review reaction 1 an16817
09 Απριλίου, 2021
Επιβεβαιώνω (εκτός των άλλων), το θέμα της φωνής.
S
since1991
review reaction 1 hornyasfuck, @.Dod0s, an16817
09 Απριλίου, 2021
Ακριβώς έτσι είναι η κοριτσάρα !!! Ντελικάτη και ηφαίστειο στο κρεβάτι. Όσες φορές και αν συναντηθείς μαζί της, πάντα θέλεις κι άλλη.......
review reaction 1 hornyasfuck, an16817
09 Απριλίου, 2021
Καλησπέρα φίλε. Επειδή με ενδιαφέρει η συγκεκριμένη κοπέλα, όταν λες "συνταγή" τι εννοείς;; Αρκεί δηλαδή ένα απλό μήνυμα στο προφίλ της στο instagram ή θέλει ψήσιμο η υπόθεση;
review reaction 1 hornyasfuck
09 Απριλίου, 2021
Σε ζηλεύω λίγο φιλαρακι
review reaction 1 hornyasfuck
09 Απριλίου, 2021
Αφερφε μπορείς να δώσεις ινστα;
review reaction 1 hornyasfuck
09 Απριλίου, 2021
Συνάδελφοι είναι πιστεύω θέμα τρόπου προσέγγισης. Ένα κομπλιμέντο πιστεύω ότι είναι μια καλή αρχή και ευγένεια πάνω απ'όλα
review reaction 1 hornyasfuck
09 Απριλίου, 2021
Φαίνεται φοβερή αλλά πώς θα τη βρούμε τη κοπέλα. Ψάχνω αλλά δε μπορώ να βρω τηλέφωνο, ούτε να επικοινωνήσω μαζί της.
review reaction 1 hornyasfuck
09 Απριλίου, 2021
δεν μας βοηθάς λίγο με το τηλέφωνό της ;
09 Απριλίου, 2021
αδέρφια εγώ την πήρα μια φορά και μοναδική τπ 2016

ήταν στα πρώτα της βήματα

επιβεβαιώνω τον συναγωνιστή...και λίγα λέει
review reaction 1 hornyasfuck
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2