Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 52 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν αυτές τις περιόδους που ζούμε όλοι σίγουρα έχουμε αρκετοί αναπολήσει ωραίες στιγμές.. χαλάρωσης και ευχαρίστησης. Η Τζένη ευτυχώς για πολλούς είναι το καλύτερο φάρμακο για αυτή την περίπτωση.. αισθησιακή, θερμή, δοτική τόσο όσο.. ( Θα προσέξει το άτομο που είναι απέναντι της γι'αυτό και πρέπει να τις προσέχουμε και εμείς με την σειρά μας Ματάκι ).. Σώμα σφιχτό αλλά παράλληλα με καμπύλες που στους λάτρες του ωραίου φύλου θα τους κάνει πολύ θετική εντύπωση.. Η επικοινωνία και ο χώρος που δέχεται πολύ καθαρός και εύκολα προσεγγίσιμος (αναφέρομαι στο Ηράκλειο) η υποδοχή απλά σε αφήνει με το στόμα ανοιχτό καθώς μιλάμε για πολύ εντυπωσιακή γυναίκα.. Στις υπηρεσίες τις λοιπόν πολύ δυνατό στοματικό σε περιποιείται δεόντος μπορώ να πω.. δέχεται φιλιά και χάδια, σου περνάει το αίσθημα ότι περνάει και η ίδια καλά, ο οπίσθιος χώρος απλά ότι καλύτερο παραπέμπει όντως σε Λατίνα.. χωρίς κάποιο σημείο χαλάρωσης και τα στήθοι εξίσου δυνατό στοιχείο.. γενικά η κοπέλα δεν χάνει προσωπικά για εμένα πουθενάαα στις στάσεις όλες δίνει πόνοοο σε όσες δοκιμάσαμε δηλαδή !!!!!! Από την δική μου εμπειρία για να μην πλατιάζω και άλλο θα την επισκεφθόμουν συχνά ίσως και κάθε φορά που θα ερχόταν στη πόλη μου, γιατί είναι επαγγελματίας, πολύ καλή σε αυτό που κάνει και σε σχέση με άλλες κοπέλες ίσως η καλύτερη ποιο άνετη και χαλαρή δίνοντας σου το αίσθημα ότι την γνωρίζεις χρόνιαα.. Έτσι! Έτσι! οπότε μην δυστάσετε να την επισκεφτείτε !!!!!!!!!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 24, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
50€
Πόλη συνάντησης
Ηράκλειο
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
neos97
Μέλος
Εγγραφή:
27 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
31
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 EH2018, Ntaffy2, chris1955 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού