Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 45 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 120670
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δε θα πω πολλά αν και μαρεσει να είμαι αναλυτικός στις περιγραφές, αλλά εδώ η πρόταση του γραφείου ,σε συνδιασμό με την πράξη, έζησα μια πολύ δυνατή εμπειρία.

Η Τζόανα θα αναφέρω πως πέρα από μια λάμψη οκ που έχει η φωτογράφηση, ειναι μια γυναικάρα με τα όλα της.
Ντύσιμο κυρίας!
Απτό καλησπέρα που πέρασε στο χώρο μου έφερε μαζί και τον αέρα της, έναν αέρα Καυλας και γοητείας ,ένα συνδιασμό ερωτικό και γοητευτικό.
Φιλάει με πάθος, δε τσιγγουνευεται ούτε μου έδειξε δισταγμό.
Γουστάρει τη δουλειά, γουστάρει το γαμησι, μιλήσαμε λίγο και το κατάλαβα.
Το κάνει για τα λεφτά ναι αλλά γουστάρει και να γαμιεται όπως μου το είπε ευθέως.
Στη πίπα της η γλώσσα της ξέρει τα πάντα,ξέρει πότε έπρεπε να κατεβάζει σάλια και πότε έπρεπε να αιματωνει σωστά το πουτσοκεφαλο, γι'αυτό και αν δεν είχα εξαρχής στο πρόγραμμα να της λερωσω το στοματακι, τελείωσα δύο φορές εκεί ,και δεν άφησε σταγόνα.
Στο κρεβάτι, γαμας! Όρεξη και ενέργεια ναχεις και θα απολαύσεις γαμησι, εγώ τη χόρτασα,ειδικά με τα πόδια ανοιχτά και πάνω που την κάρφωνα και με φιλάγε στο λαιμό, γουστάρε και μουσκευε συνέχεια.
Θεατρινισμούς δεν είδα, ίσα ίσα είδα μια γυναίκα να γουστάρει το γαμησι και αυτό να περνάει στον άλλον.

Από μένα αν και δεν λέω εύκολα στην επανάληψη,αλλά είναι όντως για επανάληψη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 05, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
190€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Metr69
Προμότορας
Εγγραφή:
3 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
196
Likes:
8.676
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, THV, mixalis mixoy και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Απριλίου, 2021
Νομίζω πρέπει να την βάλω στη λίστα μου.
Με χαλάει κάπως το πλαστικό στήθος.
review reaction 1 hornyasfuck
06 Απριλίου, 2021
Χαίρομαι που πέρασες καλά. ΑΛΛΑ πριν ένα μήνα έπαιρνε 140 τώρα θέλει 150! Τι άλλαξε και θέλει πιο πλλά;
review reaction 1 andronikos3
06 Απριλίου, 2021
Εγώ προσωπικά δεν έχω κοιτάξει ποτέ το +/-10 ευρώ

Έχω πάει και με κοπέλα των 100 και τα έχω κλαψει έχω πάει και με τον 180 και έκλαψα που δεν είχα πάνω μου κιαλλα να τη κρατήσω παραπάνω.

Τώρα αν τιμά το άτομο τα λεφτά που ζιταει και περάσω εγώ καλά θα δώσω πάντα και παραπανω.
Έχει τύχει όμως και με 160 να δώσω και να περάσω χάλια και να μου έχει κακοφανει πιο πολύ.

Στο διαταυτα έχει να κάνει με το πώς περνάς πιστεύω και όχι με το δεκαδικό, η άποψη μου πάντα
07 Απριλίου, 2021
Το θέμα προφανώς δεν είναι τα 10 ευρώ επί πλέον όταν μάλιστα ο πελάτης περνάει καλά μαζί της Το πρόβλημα είναι ότι δεν προσέθεσε κάτι στις υπηρεσίες της για να αναπροσαρμόσει και την τιμή ...
Ευχαρστώ και για τις ωραίες παρουσιάσεις ... Μέσα σε 23 μήνες 80 παρουσιάσεις είναι κάτι πολύ σπουδαίο
07 Απριλίου, 2021
Σε ευχαριστώ φίλε να είσαι καλά και να τα εκατοστήσεις και εσύ!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5