Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 117 10
Call-Girls 230932
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα σας σύντροφοι,
Την Λίζα Την γνωρίζω από παλιά..Έχουμε συναντηθεί στο παρελθόν πριν από 3 χρόνια κάποιες φορές και ήρθε η ώρα να γράψω δυο πράγματα για αυτήν αν και τα περισσότερα έχουν ειπωθεί.
Δεν δυσκολεύτηκα προσωπικά να την βρω. Με γνωρίζει και αυτός είναι ο λόγος. Δεν μου είχε δώσει κανένας το τηλ. Μόνος μου το είχα πάρει από την ίδια (λίγη ευγένεια θέλει παιδιά και τίποτα άλλο).
Έκλεισα το ραντεβού μέσω Insta (και μετέπειτα μέσω τηλεφώνου).
Ήρθε λοιπόν στον χώρο μου όμορφα ντυμένη, με ένα αεράτο φόρεμα, μποτίτσες και ένα γουνάκι (μιας που εμένα προσωπικά με εμπιστεύεται.) Κάτσαμε είπαμε τα νέα μας (social time) και ήπιαμε λίγο κρασί (λευκό ). Στο social ένιωθα πώς έχω βρεθει με μια πρώην μου γυναικάρα που την "έπεισα" να περάσει από το σπίτι...Δεν ήταν φίλη μου...δεν ήταν sex pal ..είχε τον αέρα κάποιας πρώην κοπέλας μου (γενικά μιλώντας).Αυτό τον αέρα σου δίνει..
Πάμε στο δωμάτιο φεύγοντας από το σαλόνι.
Ξεκινάνε φιλιά ..όμορφο σώμα, αδύνατο με αναλογίες που εμένα μου αρέσουν..Πάντα πεντακάθαρη (φρεσκαρίστηκε και σε εμένα). φιλιά χάδια , χαμούρεμα και τα λοιπα.Ωραίο γλύψιμο και κινήσεις χωρίς υπερβολές (δεν μου αρέσουν τα ψεύτικα βογγιτά ούτε οι τσοντοφάσεις). Αισθησιακό κρεβάτι . Τέλος στο στόμα της μετά από ώρα..Αρχισε ο δεύτερος γύρος μετά από φιλιά και χάδια..και λίγο ακόμα κρασί .
Κάποια στιγμή γύρισα και ξεκινήσαμε τα φιλιά.Χωρίς να βιάζομαι..χωρίς να βιάζεται και αυτή. Κάποια στιγμή μου ετοίμασε το κωλαράκι της.. Τα μάτια μου έβγαζαν φωτογραφίες ενώ την είχα στα 4 και έβλεπα την υπέροχη θέα της τραβώντας την από την μέση της για να μπω πιο βαθειά..Εκεί ήρθε το τέλος του δεύτερου γύρου...Κάτσαμε λίγο ακόμα...Ντύθηκε έφυγε..όπως φεύγει η πρώην σου μετά από μια βραδιά που κάνατε έρωτα και ξέρετε και οι δύο ότι ήταν άνομο να συμβεί...
Καλά να περνάτε

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 02, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Stratocaster
Μέγας
Εγγραφή:
21 Νοε 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
1.674
Πόντοι:
4.655
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Antonis A45, giaka1976, GIORGIO222 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Απριλίου, 2021
Ἡ ἡμερομηνία εἶναι (περίπου) αὐτή ποὺ γράφεις ἤ παλαιότερα; Δέν κατάλαβα ἀκριβῶς...
05 Απριλίου, 2021
Είναι ακριβώς αυτή που έγραψα φίλτατε..
05 Απριλίου, 2021
Αν είναι τωρινή κριτική ποσό το έχει πάει γιατί δεν έγραψες τιμή
05 Απριλίου, 2021
Πρόσφατο το ραντεβού ή περασμένα μεγαλεία; Αν πάντως το κορίτσι διευρύνει τον κύκλο του πάλι θα με ενδιέφερε να έχω το τηλέφωνο της μιας και δεν έχει η ίδια απαντήσει.
05 Απριλίου, 2021
Η ημερομηνία είναι αυτή ακριβώς που γράφω
review reaction 1 an16817
05 Απριλίου, 2021
100 την ώρα παραμένει
06 Απριλίου, 2021
Τηλεφωνω αν ειναι ευκολο σε ΠΜ !! Ευχαριστω
review reaction 1 Stratocaster, Liza vip, makis254
06 Απριλίου, 2021
Φίλε να ξέρεις σε γουσταρει , ψησου να κανεις κατι περισσότερο μαζί της αμα γουστάρεις και'συ, για να καταφερες να την συναντησεις δεν εξηγείται αλλιώς!!
07 Απριλίου, 2021
Τηλέφωνο ή Insta μπορώ να έχω σε pm?
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9