Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 14 10
Call-Girls 24997
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ως ενήλικο αρσενικό και κατοπιν εργενης καποια στιγμη της ζωης μου διαλεξα να ειμαι ο εαυτος μου. Διαλεξα να γινω ο ανθρωπος που δεν πιστευει στον ερωτα και στην αγαπη αλλα ειναι δεινος υποστηρικτης της χημειας μεταξυ των ανθρωπων. Οι αναζητησεις μου ολα αυτα τα χρονια με εφεραν σε επαφη με 100 δες διαφορετικους δρομους, στο τελος ομως παντα εμφανιζονταν και εμφανιζονται τα ιδια 2 ερωτηματα, ποια ειναι η λογικη πισω απο μια αποφαση και ποιος αποφασιζει για το αποτελεσμα αυτης. Οι κυριακες ειναι μερες φυλακες, προετοιμασια για την εκαστωτε δοκιμασια της καθημερινοτητας. Τις προτιμω τις κυριακες γιατι οτι κανω το θεωρω προσωπικη επανασταση. Μυνημα στο γραφειο μονο δυο λεξεις (ακουω προταση), η απαντηση αμεση, ξεκουραστη, ηρθε η λινα στην κλεινω. Κυριακη απογευμα με βρισκει στον Πριαμο να περιμενω με ανυπομονησια να ερθει η Λινα. Η πορτα χτυπαει 2 λεπτα πριν την ωρα του ραντεβου, ανοιγω και βλεπω curly ξανθα μαλακια και ενα προσωπο να μου χαμογελαει. Φοραει ενα αερινο ασπρο maxi φορεματακι με μαυρες πλατφορμες. Θα μπορουσα να την ειχα συναντησει στο galaxy η στην πισινα του Magie για ενα απλο ποτο. Τα ποτα μας περιμεναν (ειχα φροντισει να ρωτησω). Μια στιγμη χρειαστηκε για να ανακαλυψει ο ενας και ο αλλος οτι το ραντεβου θα παει πολυ καλα. Την βοηθησα να βγαλει το φορεμα της μενοντας απλα με ενα απλο Brazilian το οποιο κολακευε ακομα περισσοτερο τον πισινο της. Σωμα γαζελας διακοσμημενο με tattoo, μικρο στηθος, ομορφη οδοντοστοιχια και απιστευτα ζουμερο και ευγευστο αιδιο (το οποιο ειναι συνεχεια full υγρο). Το ραντεβου κινηθηκε σε ρυθμους GFE και PSE. Το τζακουζι τιμηθηκε, το shower οπως και το κρεβατι. Η κοπελα ειναι εμπειρη, γνωριζει οτι το να εισαι ο εαυτο σου ειναι συνηθως το κλειδι για το 99,9% των αρσενικων μυαλων. Το στοματικο της αψογο με συνεχη προσπαθεια για deepthroat. Ξερει να σταματαει, να χαλαρωνει, να χυμαει και να ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ. Αυτο το τελευταιο ειναι η επιβεβαιωση οτι η αρσενικη παρουσια δεν ειναι δευτερευουσα αλλα δινει και παιρνει εξισου. Τελειωσε οταν την εγλυψα, οταν ηταν απο πανω, οταν ηταν απο κατω, στο τζακουσι απλα χαιδευοντας την (κοινως το ζει). Σε ολο το ραντεβου δεν σταματησαμε να φιλιομαστε, ακομα και οταν χαλαρωναμε στο τζακουζι ηταν εκει κολημενη και τα φιλια εδιναν και επερναν. Απαντωντας λοιπον στα δυο ερωτηματα θα πω οτι η λογικη της ευχαριστης επαφης και ΕΣΥ που αποφασισες να μου δωθεις με αυτο τον τροπο με εκανες να γραψω αυτες τις γραμμες, ευχαριστημενος.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 04, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
OUROBOROS
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.876
Πόντοι:
7.316
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Weruloa, Annapurna και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Απριλίου, 2021
Γεια σου φίλος, πώς την βρίσκουμε την κορασίδα;
Π
Πεος
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1