Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 46 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0

Μάλλον μέτρια θα την χαρακτήριζα την συνάντηση.

Η Στέλλα είναι μια ευγενική φυσιογνωμία, χαμογελαστή και όμορφη, πολύ κοντά σε αυτό που δείχνουν οι φωτογραφίες, όχι όμως στο ύψος, οι φωτογραφίες με άφησαν να καταλάβω ότι είναι ψηλή, αλλά τελικά δεν ήταν αυτο που περιμενα.

Διέκρινα μια αμηχανία στον τρόπο της, αλλά ίσως να έφταιγα εγω. Ωστόσο στο σεξ θα έλεγα πως ήταν πάρα πολύ δοτική και ήθελε να με κάνει να αισθανθώ άνετα! Πιο συγκεκριμένα, έντονο και δυνατό σεξ, πίπα να σε καταπιεί ολόκληρο. Στενή! Πολύ στενή μάγκες κάτι που πραγματικά με έκανε να απορώ, αλλά να γουστάρω παράλληλα, σώμα στημένο και σφριγηλο (γυμνάζεται από ότι μου είπε), στήθος φοβερή δουλειά και κωλαρακι καλοσχηματισμένο!

Σε γενικές γραμμές σεξουαλικά το κορίτσι ειναι αυτό που θα λέγαμε "φιλότιμο", βάζει όλη της την τέχνη για να σε ευχαριστήσει.

Εν κατακλείδι, ναι μεν αλλά...
Μάλλον δεν ταίριαξε το πράγμα μεταξύ μας και δεν πήγε τόσο καλά.

Το γραφείο πολύ εξυπηρετικό και μπράβο τους, ήθελα incall αλλά κάποιο πρόβλημα με το δωμάτιο της κοπέλας δεν το επέτρεπε, μου ζήτησαν πολύ ευγενικά να κλείσω σε κάποιο ξενοδοχείο και αφαιρεθηκε από το τελικό ποσό.

Τα σέβη μου...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 22, 2021
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
samis11
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
518
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 konstantinos-gko, roughfucker, TOMCRUISE και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Απριλίου, 2021
Την είχα συναντήσει και εγώ outcall ! Ωραία κοπέλα δεν μπορώ να πω ! Το μόνο μείον ότι στον πρώτο γύρω όταν της ζήτησα CIM μου πάει ότι δεν κάνει με αποτέλεσμα να μου την σπάσει και μετά το πρώτο βόλι να την διώξω στο 20 λεπτό !! Τα λεφτά τα πήρε όμως όλα !!!
review reaction 1 samis11, 6Y44
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1