Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 12 10
Call-Girls 28868
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Λάλυ όπως ανεφεραν οι προηγούμενοι σαν πρώτη εντύπωση εμφανισιακά δεν είναι κάτι τρελό , τουλάχιστον μέχρι να γθυθει. Το πρόσωπο της εγώ θα το βαθμολογούσα 6-7. Το σώμα αν σου αρέσουν τα μοντελέ νεαρά κορίτσια όπως εγώ, αγγίζει το 9. Φυσικό στήθος, πολύ σφιχτό κορμί και γενικά άψογο και νεανικό. Γενικά η μόνη ατέλεια είναι το προσωπο της που είναι μέτριο, όμως με τη γλύκα της το ξεπερνας μέσα στα πρώτα δευτερόλεπτα.
Πηγε για ντουζ και βγηκε με την πετσετα , ηρθε και με καβαλησε οπως καθομουν στον καναπε. Δεκτική , αν και απεφυγε δαχτυλο εκεινη τη στιγμή οποτε δεν ξανακανα κίνηση στο υπόλοιπο. Οι τρύπες της μπρος και πισω πανέμορφες και πεντακάθαρες. Μεσα σε λίγα λεπτα περιποίησης ειχε γεμίσει ζουμιά , με γύρισε για μια βαθιά πίπα που αν και ήταν καλή είχα πολύγρήγορα ετοιμαστεί για το επόμενο στάδιο. Ανέβηκε απο πάνω και έδωσε πόνο, πολύ ζωηρή και ατίθαση. Δοκίμασα άλλες 2-3 στάσεις και σε όλες ήταν παραπάνω απο ενεργή. Προσωπικά την πίστεψα ότι γούσταρε κι αυτή, αλλιώς ήταν πολύ καλή ηθοποιός.
Στο ημίχρονο πήραμε τις ανάσες μας χωρίς να λέμε πολλά, μιας και δεν ξέρει πολύ καλά αγγλικά. Απο τα λίγα που είπαμε παντως κατάλαβα πως είναι άνετο άτομο και δεν έλεγε ξενερωτικές μαλακίες. Ξεκίνησε 2ο γύρο έχοντας καταλάβει τι μ αρέσει, οπότε αν και παίρνει πρωτοβουλίες, προσαρμόζεται και στα θέλω του του πελάτη. Ο 2ος γύρος κινήθηκε σε παρόμοιους ρυθμούς και η κατάθεση πάλι μέσα, αφού το πιτσίλισμα δεν είναι κάτι που με ενδιαφέρει.
Η συμπεριφορά της ήταν αρκετά GFE, γι αυτό και ο τίτλος. Παρόλα αυτά μου δειξε στον αγώνα οτι μπορει να ακολουθήσει όποιο ρυθμό ήθελα.
Νομίζω ότι έχει φύγει απο Ελλάδα αυτή τη στιγμή, αν επιστρέψει σίγουρα θα την ξανάπαιρνα πάντως.

Όσο για το γραφείο, να κάνω μια ερώτηση στους παλιούς. Την πρώτη φορά που δοκίμασα να τη συναντήσω, έκλεισα για την επόμενη μέρα το απόγευμα. Όταν ήρθε η ώρα για το ραντεβού και ζήτησα επιβεβαίωση μισή ώρα πριν, είχα ξεκινήσει ήδη να κατευθύνομαι προς το ξενοδοχείο, μου απάντησαν ότι τα ραντεβού κλείνονται μόνο αυθημερόν και αν δεν επιβεβαιώσω το πρωί της ίδια μέρας ακυρώνεται. Έμεινα με το πουλί στο χέρι δλδ. Ισχύει αυτό, ή μου λέγαν μπούρδες?
Τη δεύτερη φορά το κανόνισα το ίδιο απόγευμα και δεν είχα προβλήματα με το γραφείο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 24, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
447
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, THV, hornyasfuck και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Απριλίου, 2021
Ναι φίλε μου , πρέπει να ισχύει αφού εγώ την έκλεισα για Δευτέρα Βράδυ
με τηλέφωνο από την Κυριακή και μου είπαν Δευτέρα πρωί 11 με 12 να τους
καλέσω για επιβεβαίωση.

Το έκανα και το βραδάκι δεν είχα κανένα πρόβλημα.

Θέε μου τι ωπές ... από τις καθαρότερες που έχω συναντήσει , αν όχι No1. -
review reaction 1 hornyasfuck, tehlulz
03 Απριλίου, 2021
Ισχύει συναγωνιστή με την επιβεβαίωση ότι σου είπε το γραφείο. Δεν έχει σημασία πότε θα κλείσεις,φτάνει να επιβεβαιώσεις το μεσημέρι της ημερομηνίας του ραντεβού
review reaction 1 hornyasfuck, tehlulz
03 Απριλίου, 2021
Νομιζω ελλαδα ειναι φιλε αφου στο σαιτ την εχει κανονικα
review reaction 1 hornyasfuck
03 Απριλίου, 2021
@Constantinos27
@andronikos3
Thanks, η μαλακία είναι οτι δε με ενημέρωσαν και δεν το επιβεβαίωσα. Κατα τ αλλα οκ με το γραφείο.

@paragontas
Την έχει στο site αλλά έχει φύγει φιλε.
review reaction 1 hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4