Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ηθελα να δωσω μια δευτερη ευκαιρια στο εσκορτς κλαμπ γιατι τον προηγουμενο μηνα πηγα και ειχα φαει μεγαλη ηττα με αλλη κοπελα που ηταν μαλλον οτι χειροτερο ειχαν και ετυχε σε μενα...δεν ειχα γραψει κριτικη γιατι ηταν μια αποτυχια γενικα..τωρα στο προσφατο ειπα να ξαναρισκαρω ψαχνοντας ενα καλο χαρτι την Ευα..μου ειπε οτι δεν ειναι διαθεσιμη εκεινη την στιγμη και επρεπε να περιμενω αλλη μερα...παρολο αυτο μου προτεινε να παρω την Nicole γιατι μου υποσχεθηκε οτι θα περασω καλα..πραγματι ετσι εγινε ευτυχως .Εμφανιση ειναι μια μινιον Ρωσιδουλα με ωραιο αδυνατο σωμα ψιλομοντελε σαν κι αυτες που βλεπουμε στο Instagram και λεμε μακαρι να ειχαμε καμια τετοια απο κοντα..Εχει ωραια στητα βυζακια και πολυ ωραια ποδαρακια για οσους εχουν φετιχ με αυτο το σημειο..εγω εχω παντως...Το κλου της συναντησης ηταν τα απειρα φιλια που δωσαμε πραγματικα τα εδινε με ευκολια και με παθος θα ελεγα,τα οποια γινοντουσαν και γλωσσοφιλα..επισης γουσταρα οτι αφοτου εγλυψα το μουνακι της και ημουν ετοιμος τον πηρε με την μια στο στομα χωρις να βαλει προφυλακτικο...βεβαια δεν εκανε πιπα αυτο που ζηταμε ολοι δηλαδη ολο μεσα αλλα μονο το μπροστα μερος...στο Σεξ μια σταση μονο στο doggy οπου κοπανουσα αρκετη ωραια βγαζοντας τις κλασικες φεικ κραυγουλες που εμενα δεν με χαλανε παντως..Το τελος ηρθε βγαζοντας το προφυλακτικο πανω στο κωλομερια..Πολυ περιπτωση προσωπικα θεωρω ειδικα αυτες τις εποχες που εχουμε πιο λιγες επιλογες.
Καλη συνεχεια σε ολους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 31, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
90€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Crucifix4
Μέγας
Εγγραφή:
15 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
7.447
Πόντοι:
4.766
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Stef68, koukoskoukou και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού