Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 7 10
Call-Girls 16646
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Το μαθημα για σημερα ηταν οτι το ακριβοτερο δεν ειναι παντα το καλυτερο. Σε καμια περιπτωση δεν παιρνεις εδω οτι πληρωνεις. Κλαιω τα λεφτα μου. Οι φωτογραφιες της σελιδας ειναι πανπαλαιες, γραφει επισης οτι εχει φυσικο στηθος ενω μου ομολογησε οτι εκανε πλαστικη και φαινονται ξεκαθαρα τα σημαδια. Ανοιγει την πορτα και σκεφτομαι « ποια ειναι αυτη η σαυρα ; Δε μπορει, το σκοταδι μαλλον θα την αδικει ». Και βγαζει την ρομπα και κοντεψα να λυποθυμήσω. Τουλαχιστον 10 κιλα παραπανω απο τις φωτογραφιες. Τι πατσας ηταν αυτος ! Μονο τα ματια και τα χειλη ειναι ιδια. 23χρονη με σωμα 40χρονης και βαλε, απροπονητο κορμι ! Πολυ κρυα, ισα-ισα να κανει τη δουλεια της και τραγικα ψευτικη στην ολη συμπεριφορα της. Ελληνικα δε ξερει ουτε λεξη και Αγγλικα κουτσα-στραβα, με τη γλωσσα του σωματος συνεννοηθήκαμε.
Επειδη πηγα και πρωτη φορα στο ξενοδοχειο το γραφειο οφειλει να ενημερωνει οτι σε εποχη Covid δε σε αφηνουν να περασεις αν δε τους δωσεις τα στοιχεια σου να σε φακελωσουν. Κλαιω τα λεφτα μου στεναχωρημενος και θα στεναχωρηθω ακομα πιο πολυ αν δε λαβετε υποψη τη κριτικη μου και τη πατησετε κι εσεις.....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 31, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Λάμπρος(3)
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
426
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, Annapurna, djantonis666 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Απριλίου, 2021
σωστος...στο ξενοδοχειο εχουν βαλει τη κορδελα στην εισοδο με την περιστρεφομενη πορτα και μπαινεις μονο απο την πλαινη πορτα..κι ο υπαλληλος με κυνηγουσε για να του δωσω ταυτοτητα...πηρε τα αρχιδια μου εννοειται.σηκωθηκα κι εφυγα...
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 204103
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1