Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 14 10
Call-Girls 24998
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λιγο πολυ φανταζομαι απο τις κριτικες των υπολοιπων πως ξερετε περι τινος προκειται(εξου κ το οτι πρεπει να ειμαστε ενεργοι με κριτικες για να αποφευγουμε μπαρουφες κ πεταμενα λεφτα). θα προσπαθησω λοιπον να ειμαι συνοπτικος .λιγα στοιχεια για την εμφανιση θα πω .το προσωπο μπορει να μην ειναι ηηη προσωπαρα εκτος των χειλιων που ειναι παρα πολυ αισθησιακα κ μεγαλα αλλα ειναι πολυ γλυκο.το σωμα ειναι παρα πολυ καλο αδυνατο λαμπαδα κ εκπληκτικη αφη ,κωλαρακι πεταχτο παρα πολυ ωραιο κ βυζι 2αρι μικρο αλλα στητο.στο διαθεση για σεξ αν μπορουσα να βαλω 15 θα το εβαζα.η κοπελα πραγματικα διψαει για πουτσα οχι αστεια.φανταστειτε οτι την πηρα αργα τελευταιο της ραντεβου κ ηταν λες κ ξυπνησε το πρωι κ ημουν ο πρωτος.γλυκο ατομο γενικοτερα δεν λεει οχι σε τιποτα κ οσο φαινεται αθωο κοριτσακι τοσο το αντιθετο ειναι στο σεξ.ειναι κοινως οπως εχουν πει κ οι προηγουμενοι φιλοι μια παααααρα πολυ τιμια επιλογη γιαυτο κ την εκανα.αν με ρωτατε εμενα βεβαια, η λινα δεν ειναι ακριβως στα γουστα μου σαν γυναικα γενικοτερα δεν προτιμαω τις ρωσιδες ,θελω πιο ρουμανια μολδαβια κ φυσικα λατιν μερια, κοινως πιο σκουροδερμες αλλα νομιζω πως στα 35 που ειμαι πλεον , λιγοτερο σημασια εχει το ποσο σου αρεσει μια εσκορτ απο το ποσο καλο προγραμμα κανει και ποσο διαθεση εχει σαυτο που κανει.βεβαια τα γουστα ειναι υποκειμενικα παρ'αυτα....το μονο μειον αν μπορουμε να πουμε κατι μειον στην κοπελα αυτη και που πραγματικα απορω διοτι το γραψατε πολλοι στις κριτικες σας ,ειναι οτι δεν ειναι κ ηηη στενομουνα. (υποψιν δεν ειμαι ουτε 12αρης ουτε 15αρης ουτε 17αρης για καποιους κακοπροαιρετους)τελος αψογη συμπεριφορα του γραφειου κ της ατζυς συγκεγκριμενα που πλεον με τις μουφα σκαρτες γκομενες του gde καθως κ τις αδιαφορες του glamour νομιζω οτι οι αγγελοι ειναι μονοδρομος.καλα να περνατε!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 25, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
H
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, OUROBOROS, WHATABOUTFUCK και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού