Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 16 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιπόν φίλοι μου συναγωνιστές τελειώνοντας την μέρα μου από το γραφειο είπα να δοκιμάσω την Σόνια που από την αρχή την βάλει στο μάτι άλλα λόγω καινούργιων αφίξεων συνεχεία το ανέβαλα τέλος πάντων ήρθε η ώρα τις δοκιμής κλείνω δωμάτιο στο αγαπημένο μου ξενοδοχείο και αρχίζω να παρφουμαρίζομαι για να τη υποδεχτώ με το που χτυπάει την πόρτα αντικρίζω μια ρώσικη σικάτη Ρωσο γκόμενα γύρω στο 1,80 με τα ωραία τακουνάκια με το που μπαίνει χωρίς να χάσει χρόνο αρχίζει να γδύνεται σώμα λαμπάδα, επιδερμίδα βελούδο βυζί C φυσικό ελαφρώς πεσμένο λόγω ηλικίας , και εδώ αρχίζει ο αγώνας παίχτηκαν δυο γύροι με βαθιά λαρρυγγωτή πίπα από την μεριά της και έντονη ηδονή στα πρόθυρα του χυσίματος της από την πλευρά της όπου και ήρθε αλλά και από την δικιά μου . Σίγουρα τίμια συνάντηση αξιζει τα λεφτά έχει λίγο κουραστεί και της έβγαινε σε αρκετές φάσεις αλλά λογικό ειναι ήδη εδώ ένα μήνα και μεθαύριο φεύγει για πίσω αλλά θα ξανάρθει προς το καλοκαίρι αυτά φίλοι μου συναγωνιστές ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας κάλο βράδυ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 23, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, chris1955, hornyasfuck και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού