Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 50 10
Call-Girls 139506
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση με τη Dia με πολύ στενά χρονικά περιθώρια. Στάθηκα τυχερός γιατι δεν είχε ραντεβού όταν τη ζήτησα.
Ήρθε στην ώρα της, ντυμένη απλά και χωρίς καθόλου ή σχεδόν καθόλου μακιγιάζ.
Απλό, καθημερινό κορίτσι με μια αμεσότητα που σε κερδίζει. Δεν είναι ψεύτικια, δεν προσποιείτε, δεν σου λέει για μεγάλες ζωές και για πρίγκηπες και όμορφα παραμύθια.
Χαμόγελο αληθινό και τίμιο. Αυτό έχει να προσφέρει και το δίνει απλόχερα. Η Dia είναι καλό παιδί και το φωνάζει το πρόσωπο της.
Δεν υπάρχει αμφιβολία πως αν φτιασιδωθεί όπως σε κάποιες φωτογραφίες της θα μιλάμε για άλλο κομμάτι. Παρεπιπτόντως οι φωτο είναι ακριβέστατες.
Ωραίο πρόσωπο χωρίς να είναι η υπερμουνάρα, ομορφο σώμα.
Στα του αγώνα, άφθονα γλωσσόφιλα, δεν λεεί όχι σε τίποτα (anal δεν ξέρω αν κάνει δεν ρώτησα καν), μα και μου δεν έχει, τις αρέσει να δίνεται.
Κατέχει τη τέχνη του έρωτα, κουνιέται όμορφα, στήνεται εντυπωσιακά, εκφραστικό πρόσωπο, πολύ καλή συμμετοχή.
Θέλει να περάσεις καλά και να έχεις όμορφες αναμνήσεις από αυτήν. Επιδιώκει να "χτίσει" πελατολόγιο για την επόμενη φορά που θα ξανάρθει - εώς ότου σταματήσει μιας και είναι συγκροτημένη κοπέλα ξέρει τι κάνει και έχει ένα σκοπό (όλα αυτά με την προυπόθεση πως δεν χάσει το μυαλό που έχει και δεν χαθεί σε αυτό το τρυπάκι που έχει μπει).
Τίμια επιλογή και σου δίνει μια σιγουριά και για την επόμενη φορά εάν υπάρξει ...
Πέρασα όμορφα γιατί ήταν μια καλή συνερευση με ποιοτικό σεξ αλλά και σε ανθρώπινο επίπεδο συνάντησα έναν αξιόλογο άνθρωπο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 18, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Διαγραμμένο μέλος 163859
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
24 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
10.458
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 linear, Elganador, delipas και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαρτίου, 2021
Φίλε Karelis πάρα πολύ καλή και ακριβής η κριτική σου κατ' εμέ. Ακριβώς έτσι την ένοιωσα και εγώ την Dia και αυτό που γούσταρα πιο πολύ απ όλα ήταν αυτή η αίσθηση ειλικρίνειας που βγαζε
review reaction 1 Karelis69
23 Μαρτίου, 2021
Τίμιο πουτανό-καυλάκι.
Εύγε !!!
review reaction 1 Karelis69
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2