Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 7 10
Call-Girls 16662
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με το γραφείο όλα οκ , είχα κάνει προ κράτηση δυο μέρες πριν , το κορίτσι φουλ μπουκ, αλλά κριτικές καμία.
Έφτασε στην ώρα της, μαυροντυμένη και αυτή , μινάκι , καλσόν , μπλουζίτσα ,παλτουδάκι και μασκούλα , σετάκι τα είχε .
Αεράτη βγάζει την μάσκα και αρχίζει γα φιλιά, η γλώσσα έφτασε αμυγδαλές.
Ζήτησε να μπανιαριστεί και επέστρεψε με πετσετούλα .
Μελαχρινάκι (με πότισες φαρμάκι )πολύ κοντά στις φωτό, φατσούλα γλυκιά, ελαφρύ μακιγιάζ, χειλάκια με την απαραίτητη ένεση , κορμάκι καλό με επεξεργασμένη την εμπρός κίνηση, προσθετική έχει κάνει ; ανόρθωση έχει κάνει ; κάτι έχει κάνει πάντως.
Γενικά το κορμάκι είναι γυμνασμένο αλλά η πίσω κίνηση θέλει κάτι. Δεν είναι άσχημη , βολεύει στα 4 λόγω χειρολαβών .
Περάσαμε επί του καναπέος για ένα Iqos με παρέα λευκού οίνου . Αγγλικά καλά αλλά δεν έμεινα στην κουβέντα, αρχίσαμε τα φιλιά , έβγαζε πάθος και ένταση, να χαϊδεύει, να προσπαθεί να με γδύσει , να παίρνει τα χέρια μου για τα βάλει στα στήθια της και να τα πιέζει , μετά στα κωλομέρια της , να γαντζώνει τα νύχια της στην πλάτη μου.
Γονάτισε μπρος του καναπέος και πήρε το πέος στο στοματάκι της, καλή χρήση γλώσσας, προσπαθεί για λάρυγγα και το καταφέρνει, της αρέσει ο πεοθυλασμός, αλλά δεν περνάει από την ευρύτερη περιοχή.
Περάσαμε στο δεύτερο στάδιο της δική μου πια περιποίησης προς εκείνην αφού περάσαμε στο δωμάτιο.
Μουνάκι κλειστό , υγρό πια για να δεχτεί την γλώσσα μου αλλά και τα δάκτυλα , πίσω μόνο γλωσσίτσα, δάκτυλα τζιζ κάνει.
Έγλυφα και έσταζε , με τα χέρια της είτε χάιδευε τα στήθια της , είτε πίεζε το κεφάλι μου μέσα της, φάνηκε να τελειώνει καθώς μου κλείδωσε με τα μπουτάκια της το κεφάλι μου και ψιλοέτρεμε.
Ήθελε φιλιά και πασπάτεμα , να δαγκώνω ρόγες , να φιλά λαιμό, να δαγκώνει άστα βράστα.
Μέρος τρίτο να μου φοράει προφυλακτικό και να κάθετε πάνω μου, λιπαντικό δεν και καβάλημα δυνατό, βαθιά καθίσματα , έδινε πόνο.
Γουστάρει να ζουλάς στα στήθια της, να τσιμπάς τις ρόγες.
γύρισμα στα 4 με μένα στα όρθια , πιάσιμο από τις χειρολαβές , να κοιτιέται στον καθρέφτη του δωματίου , γω από πίσω και εκείνη να φωνάζει.
Πάλι ρεζίλι γίναμε στην πολυκατοικία, πες και καμιά ντόπια κουβέντα βρε , όλα στα ρώσικα .
Φρεσκάρισμα κρασί και περνάμε στο δεύτερο ημίχρονο ξανά-μανά σε fastforward έκδοση λόγω περιορισμένου χρόνου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 15, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
332
Likes:
25.831
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, chris1955 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού