Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 10 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 48229
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μια κατηγορία μόνη της η συγκεκριμένη κοπέλα.Πολυ ευχάριστος τύπος γυναίκας παρόλο ότι δεν είναι το μοντέλο που συνηθίζεται σε τέτοια δουλεια.Ηρθε με πολύ όρεξη γεμάτη ενέργεια και βγήκε αυτό στα συν της.Καιρο είχα να ακούσω τέτοια κοπλιμεντα...Τρυφερή όπως πρέπει στην αρχή και μετά ασταμάτητη βρύση...Μιλάμε σαν να της έβαλες κέρμα στο μουνι της και να πήρε μπρος... Μεταμορφώνεται στο κρεβάτι...Μιλήσαμε ήπιαμε το κρασί μας και στον καναπέ για το κυρίως πιάτο.Πολυ ένταση στην πίπα σαν τρελή να τα γλύφει όλα το καμπαναριό από κάτω το πήρε όλο σπάτουλα μέχρι που την έχυσα στο στόμα της...Μερικά πρέπει να τα κατέβασε δεν έφυγε σταγόνα.Χαζεψαμε λίγο τηλεόραση με τσόντα που είχα βάλει και ήταν όλο πειράγματα ώσπου τον πήρε ξανά στο στόμα.Εγω έπαιξα λίγο με το μουνι της αφήνει και δάχτυλο χωρίς μα και μου μόνο κωλο έκανε ένα πέταγμα δεν με άφησε...Μετα πηδιομασταν από το καναπέ πως βρεθήκαμε στα πατώματα ούτε που το πήρα χαμπάρι.Αλλα πολύ καλό σερβίρισμα καιρο είχα να πάρω τόσο δοτική γυναίκα.Δεν της φαίνεται αλλά στάζει καύλα η ρουφιάνα.Δε μπορούσα να συνέλθω...Επανάληψη δεν έχω να πω κάτι έχει γίνει ήδη...Το γραφείο οκ και τις δύο φορές που την διάλεξα ήρθε στην ώρα της χωρίς καθυστέρηση.Σιγουρα ειναι για άντρες που τους αρέσουν τα πιο ζουμερα σώματα αλλά εγώ την καταβρηκα και την θεωρώ πολύ καλύτερη από μοντέλες που δεν ξέρουν να εκφραστούν!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Καντηλανάφτης
Ανώτερος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
4.544
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 BisexualWannabe, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, TOMCRUISE και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαρτίου, 2021
Είναι στα προσεχώς για ραντεβού στα τυφλά!Έρωτας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1