Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 19 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 40883
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δεν θα μπω στη διαδικασία πολλών περιγραφών, βλέπω ότι έχουν γράψει πολλοί κριτικές και τα λένε όλα ως προς την εμφάνιση.
Εγώ εκεί που θα σταθώ είναι στη διάθεση της κοπέλας. Στον τρόπο που σε προσεγγίζει, που σου μιλάει, που γελάει, που ασχολείται μαζί σου
Δεν ξέρω αν είναι τόσο καλή ηθοποιός και δεν το νομίζω, ούτε με πολυνοιάζει στην τελική, ξέρω ότι ότι για μιάμιση ώρα ξέφυγα από την καθημερινότητα, άδειασε το κεφάλι μου (στην πραγματικότητα άδειασαν και τα δυο κεφάλια Ματάκι ) από τα προβλήματα και τη μιζέρια και μεταφέρθηκα σε κάποιο άλλο μέρος, έκανα διακοπές με μια μικρή όμορφη κοπελίτσα που σκοπό της είχε τη δική μου ευχαρίστηση. και το έκανε με πολύ χαμόγελο, πολύ διάθεση και όσο τουλάχιστον κατάλαβα με ειλικρίνεια. πιστεύω ότι πραγματικά το κορίτσι χαίρεται να δίνει και να σκορπάει χαμόγελα και χαρά.
Στοματικό πολύ καλό και καλύτερή της στάση στα τέσσερα...εκεί δίνεις πόνο και το χαίρεται (χαίρεστε).
Εξαιρετικά καθαρή και μοσχομυριστή.
Συστήνεται ειδικά σε "μεγάλα παιδιά" άνω των δεύτερων -άντα που θέλουν για μια δυο ώρες να ξεχάσουν το σήμερα και να θυμηθούν χρόνια παλιά, νεανικά, φοιτητικά. και φυσικά να γαμήσουν όμορφα, μην ξεχνιόμαστε...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
1.591
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, chris1955, Constantinos27 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού