Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 10 10
Call-Girls 25008
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρόσφατη συνάντηση με Νικολ σε ξενοδοχείο στα βόρεια προάστια.

Πρώτη εντύπωση θετική, συμπαθητικό πρόσωπο χωρίς να έχει πειράξει κάτι. Σώμα φυσικό με καμπύλες εκεί που πρέπει και θετική ενέργεια από την αρχή.

Περάσαμε άμεσα στο παρασύνθημα όπου βγάζοντας τα ρούχα είδα ένα πολύ ωραίο γυναικείο σώμα. Τατουάζ σε στήθος, χέρι και κωλομέρι... κοιλιά φλατ με σκουλαρίκι, κώλος πιο ωραίος από τις φωτό, βυζί μεγάλο φυσικό αλλά όχι τόσο καλοσχηματισμένο και στητό όπως στις φωτό.

Νεαρή στην ηλικία αλλά πολύ έμπειρη...

Πίπα δυνατή με χέρι, χωρίς, βαθιά, με σάλιο, από όλα... Τη γύρισα στα τέσσερα με ευχάριστη έκπληξη τη στενή αίσθηση και πολύ γρήγορα τη ξαναγύρισα για να τη χύσω στο στοματάκι της.

Δεύτερος γύρος ξεκίνησε άμεσα μέσα στο τζακούζι μετά από δική της πρωτοβουλία. Και εδώ κολλάει ο τίτλος Επαγγελματίας γιατί υπήρξε τρομερή δυσκολία να τελειώσω αλλά δεν εγκατέλειψε τη μάχη μέχρι να με καταφέρει. Νομίζω μετά το γαμήσι πρέπει να με πίπωνε και έγλυψε για 35-40 λεπτά μέχρι να χύσω πάλι στο στόμα της.... Χαρά στο κουράγιο της.

Έγραψα ίσως στο αν θα τη ξανά έβλεπα απλά επειδή δεν είχα μαζί της καλή χημεία από μεριάς μου. Κάποιες στάνταρ κινήσεις που κάνουν κοπέλες πολύ έμπειρες στο χώρο όπως και η Νικόλ με εμένα δεν έχουν το ίδιο αποτέλεσμα, μάλλον το αντίθετο. Δε φταίει η κοπέλα βέβαια σε αυτό, δικό μου κόλλημα που ψάχνω για πιο αυθόρμητες και γνήσιες κινήσεις και αντιδράσεις.

Από ότι μου είπε κάνει ντούο με τη Σάντρα που νομίζω θα είναι δυνατή εμπειρία με βάση την εμφάνιση και των δύο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 07, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
250€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Myk69
Σπουδαίος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
1.348
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Dragon18, mancunian1986 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού