Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 5 10
Call-Girls 14047
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χαιρετώ,
Μετά από μακρόχρονη αποχή κατάλαβα ότι βρίσκομαι στη δίνη ενός παραλογισμού περί ιών κλπ.
Έτσι πήρα την απόφαση να αμαρτήσω, τελικά ο κλήρος έπεσε στην Κάτια, από τις φωτογραφίες που είχε στο σάιτ καλή φαινόταν οπότε κλείστηκε το ραντεβού σε χοτέλι της αμαρτωλής λεωφόρου.
Για να μη κουράζω τον αναγνώστη με περιττές λεπτομέριες για τα υπαρξιακά μου θα πάω στο ψητό.
Λοιπόν η Κάτια μελαχροινό μωρό με ωραία εκφραστικά και μεγάλα πράσινα μάτια, πολύ καλή ενέργεια και ωραίο σώμα.
Πιο αναλυτικά ύψος νορμάλ για γυναίκα, πιστεύω όσο δηλώνει, εντάξει δεν είχα και μεζούρα μαζί μου, σώμα πολύ καλό με σωστές αναλογίες στήθος μεσαίου μεγέθους φυσικό, επίσης πολύ ωραία επιδερμίδα και γενικά ωραία κοπέλα για μελαχροινή.
Από συνεννόηση μπορώ να πω εξαιρετική μιλάει καλά τα αγγλικά γιατί τα δικά μου ρώσσικα είναι χαμηλού επιπέδου, επίσης είναι πολύ καλό τυπάκι εύθυμη και ευγενική.
Στον αγώνα καλά τα πηγαίνει και παρέχει τις υπηρεσίες που αναγράφει, δεν νομίζω ότι χρειάζεται περισσότερη ανάλυση.
Αυτά τα ολίγα, καλά πέρασα θα την ξαναέβλεπα ευχαρίστως.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 08, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
rodriguez96
Ανώτατος
Εγγραφή:
5 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
10.542
Πόντοι:
11.746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Διαγραμμένο μέλος 201295, Διαγραμμένο μέλος 204057 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαρτίου, 2021
Πε μας κι άλλα...
10 Μαρτίου, 2021
Εκανες δυναμική επιστροφή... Ναι! Ναι!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2