Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 120 10
Call-Girls 262023
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση με την Άννα τέλος Νοεμβρίου για πρώτη φορά κ εφόσον έχω διαβάσει τόσες καλές κριτικές είπα ότι πρέπει να τη γνωρίσω.Απολυτα δίκιο είχαν όσοι την έχουν συναντήσει κ έχουν γράψει τόσο καλές κριτικές.Η Άννα είναι ένα όμορφο κορίτσι που θα περάσεις μια πολύ όμορφη ώρα μαζί της και θα ευχαριστηθείς κάθε λεπτό που θα περάσεις μαζί της.Πεντακαθαρη ,χαμογελαστή,μπαίνει στο δωμάτιο ,αμέσως αρχίζει τα γλωσσωφιλα ,πολύ παιχνιδιάρικα και υγρά....Ντουσακι λοιπόν κ έρχεται στο κρεβάτι....πολλά φιλιά παντού σε όλο το σώμα και καταπληκτικό στοματικό σε όλη τη περιοχή με τρόπο που σου δείχνει ότι θέλει να σε ευχαριστήσει κ να σε τρελάνει με πολλά παιχνίδια με τη γλώσσα της . Αμοιβαία ανταπόδοση από τη πλευρά μου ,είναι πολύ καθαρή και δείχνει να ανταποκρίνεται με κραυγουλες και αρκετά υγρά να εμφανίζονται...φιλιά από πλευράς μου σε όλο το σώμα έχει απίστευτη επιδερμίδα και για τους λάτρεις των feet και ότι συμπεριλαμβάνει αυτό να πω ότι έχει πανέμορφα άκρα πολύ περιποιημένα και ίσως τα πιο όμορφα που έχω δει και παίξει....μέχρι τώρα.Στα τα του αγώνα τώρα καλό θα ήταν να πηγαινουμε κάπως προετοιμασμένοι ..δηλαδή αν έχεις πολύ καιρό να....θα τελειώσεις γρήγορα..το βλέμμα της ,τα λόγια της και ο Ρυθμός που σου δίνει θα σε τελειώσει γρήγορα.Η θέα από πίσω είναι υπέροχη ,όσο και όταν βλέπεις τη πολύ όμορφη φατσούλα της.Ωραιο σεξ σε δύο στάσεις κ τελείωμα στο στοματακι της..Τέλειο.Μπανακι ,κουβεντουλα,μπορείς να μιλήσεις άνετα μαζί της ,κοινονικοτατη κουβεντιάσαμε διάφορα και σιγά σιγά αρχίζει ένα αρκετά καλό μασαζακι ,φιλάκια και πάλι στοματικό διάρκειας ...δεν την έκοψα καθόλου την άφησα να με τελειώσει γιατί ήταν απολαυστικό.Ηταν ένα πολύ καλό ραντεβού κ σίγουρα θα επαναληφθει.Ενα θέματακι με το τηλέφωνο για να της μιλήσεις ίσως,ίσως κ να υπάρχει γιατί τότε είχε πολύ δουλειά ,αν και εγώ τα κατάφερα με μύνημα αμέσως .Άννα σε ευχαριστώ και καλή συνέχεια σε όλους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 21, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
GIORGIO222
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
2.316
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, Alexanders, Spartan2 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού