Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 42 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βράδυ Παρασκευής εν μέσω σκληρού λοκνταόυν ΜαλακίαΜαλακία και οι δρόμοι ακινητοποιημένοι από την κίνηση....Έχοντας τελειώσει δουλειές και υποχρεώσεις και με διάθεση λίγο χαλασμένη από κάποιους "επιστήνονες" στη μαλακία, αμέσως σχημάτισα τον αριθμό του μαγικού γραφείου, να δώ αν μπορώ να εξυπηρετηθώ έστω και τελευταία στιγμή... Η τρομερή τηλεφωνήτρια γρήγορα και με νάζι με "έκλεισε" με τη Σάντρα, μια και είναι από τις κοπέλες που δεν είχα καταφέρει να βρεθώ μέχρι σήμερα....
Η άφιξη της νεαράς έγινε στην ώρα της και αυτό που είδα ήταν απίστευτα όμορφο και με προδιέθεσε για τη συνέχεια. Ένα φρέσκο κορίτσι με ένα μουτράκι παιχνιδιάρικο και με ωραία χαρακτηριστικά όμορα καστανόξανθα μαλλάκια πιασμένα κότσο. Κορμί αδύνατο, λεπτό και σφιχτό όπως διαγραφόταν μέσα από το στενό γκρι φόρεμά της. Φιλί για καλοσόρισμα, και η ενέργειά της αμέςσως με ανέβασε και συζητήσουλα άνετη χωρίς κόμπλεξ και αμηχανίες. Όταν αποχωρίστηκε τα ρούχα της, επιβεβαιώθηκε η αρχική μου εντύπωση. Το κορμί της ακριβώς στα γούστα μου. Μοντελέ, αδύνατο και γυμνασμένο. Μικρό βυζάκι, με ανταποκρίσιμη ρώγα και καλοσχηματισμένος, στρογγυλός και σφιχτός κωλαράκος. Τέλεια περιποιημένα άκρα και απαλή επιδερμίδα.
Ξεκίνημα του αγώνα, με εμένα να επιλέγω την πρωροβουλία, με αργά φιλιά παντού, γλειψίματα. Η μικρή έδειξε να ανταποκρίνεται και να ακολουθεί όμορφα. Ασχολήθηκα με το όμορφο μουνάκι της για ώρα μιας και είναι δύσκολο να αντισταθείς στην όμορφη κλειτορίδα της και τα χειλάκια της. Σωστή ανταπόκριση και αναστεναγμοί αληθοφανείς χωρίς υπερβολές. Στη δική της περιποίηση έιχαμε εξαιρετική προσοχή τόσο στο ερεθισμένο μου πέος, με ωραία γλειψίματα, φτυσίματα, ματιές λάγνες που είναι όλα τα λεφτά, όσο και με τη γύρω πειροχή που εκτόξευσε τη λίμπιντο κατακόρυφα. Κούβναγε και τον κωλαράκο της πέρα δώθε πολύ πρόστυχα...Πέρασμα προφυλακτρικού λοιπόν μιας και είχαμε φτάσει σε επικίνδυνο σημείο....Π΄ρωτη στάση στα 4, με σούπερ στήσιμο, σπάσιμο μέσης και όμορφη και σφιχτή αίσθηση στο ωραιο τους μουνάκι. Καλή ανταπόκριση και κινηση εκ μέρους της σε όλη τη διάρκεια. Αλλαγή σε cowgirl όπου είχα την ευκαιρία να χουφτώνω τα βυζάκια της, να τη φιλαώ και εκείνη να χοροπηδάει πάνω μου με ωραίο ρυθμό και χάρη. Τελευταία στάση ιεραποστολικό με τα πόδια της τυλιγμένα γύρω μου, ανέβασμα ρυθμού και πάθους που ακολούθησε απρόσκοπτα. Για τελειώμα επέλεξα το στοματικό της και το σέξυ στήσιμο της και τα ματάκια της να με κοιτάνε...Εξαιρετικό finish overall και έμεινα στο κρεβάτι να πιάνω ξανα΄το ρυθμό στην αναπνοή μου....
Η συνάντηση με τη Σάντρα ήταν καλύτερη από ότι την περίμενα, μιας και είχα λίγο ψαρώσσει με κάποια αρνητικά σχόλια συναγωνιστών, αλλά όλα πήγαν καλά, απέδωσε άριστα, δεν έφερε αντιρρήσεις σε κάτι, ήταν άνετη, ομιλιτική και η ομορφία και το ταπεραμέντο της βοήθησαν άμεσα ώστε η φάση να πάρει το σωστό δρόμο... Από τις καλές επιλογές του γραφείου, μιας και συνδυάζει και νιάτα και ομορφία και υπηρεσίες...

Αυτά από εμένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 26, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, geroksouras, TOMCRUISE και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαρτίου, 2021
Ευγε για την κριτικη συναγωνιστη!
Εκτος του οτι ταυτιστηκα με την αρχικη περιγραφη στην εισαγωγη σου(με το οξυμωρο "λοκνταουν-μποτιλιασισμα" και με τους επιστημονες της μαλακιας που χαλανε το κεφι μας)η περιγραφη της συναντησης με την κοπελα με επεισε πως ειναι ενα αποτελεσματικο αντιδοτο και μια ακρως πετυχημενη συναντηση!
T
troubaman
29 Απριλίου, 2021
?
review reaction 2 Annapurna
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2