Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 23 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η κοπέλα είναι κοκέτα και βγάζει ένα καλό θετικό αποτέλεσμα.Προτιμησα να την δω ημέρα και όχι στο σπίτι μου αλλά σε ξενοδοχείο έξω.Φυσικα όχι στο λακομπα αλλά σε άλλο κοντά σε αυτό που διαμένει κατά τη διάρκεια του τουρ της...Άνοιξα τη πόρτα και είδα την κοπέλα αυτή που ήταν πολύ κοντά σε αυτό που είχα δει σε φωτογραφίες.Δεν είναι μικροκαμωμένη αντίθετα είναι μια ολοκληρωμένη γυναίκα παρόλο που ούτε τριάντα δεν πρέπει να είναι.Σωμα μπαλέτο μπαλαρίνα.Και αυτό το πρόσωπο που έχει μια αθωότητα με τρέλανε...Της έβαλα λίγο κρασί μιλήσαμε κάποια λεπτά και η περιπέτεια μας ξεκίνησε.Γυμνη είναι μουναρα της τα έβγαλα όλα και την εγλυφα με μανία.Με είχε φτιάξει όλο αυτό που έβλεπα που δεν βαστιομουν και ήμουν έτοιμος να σπρώξω...Τον πήρε στο στόμα της και έριξε πίπα για κάνα πεντάλεπτο.Το σερβίρισμα της καλό είναι βέβαια χαμηλών τόνων και πιο πολύ gfe βασικά ίσως μόνο έτσι γιατί αν περάσει από το νου σας σκληρή εικόνα σεξ δεν ταιριάζει στην συγκεκριμένη...Γαμηθηκαμε σε κάποιες στάσεις και στη συνέχεια καθίσαμε ήρεμα και ήπιαμε άλλο ένα κρασάκι σαν ζευγαρι.Θελω να γράψω επίσης ότι είναι ήρεμη και ότι τα χρήματα τα έκανε στο τέλος χωρίς να ζητήσει κάτι από την αρχή.Πολυ καλό άτομο με την πρώτη ευκαιρία θα την έβλεπα πάλι.Το γραφείο όπως και τις προηγούμενες φορές έτσι και τώρα άψογο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 28, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
230€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Καντηλανάφτης
Σπουδαίος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
4.428
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 james034, Ntaffy2, TOMCRUISE και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού