Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 52 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η φαντασιωση μου για παρτουζα με την Τζεναρα,πραγματοποιηθηκε.
Με την Τζενη εχουμε βρεθει αρκετες φορες,και θα βρεθουμε ακομα περισσοτερες.Αυτη τη φορα την ηθελα σε τριο.Στελνω λοιπον το μηνυματακι μου και της λεω.Εχεις καμια φιλη;
Εχω μου λεει.Με τα πολλα,κανονιζουμε συναντηση.Φτανω στον billara μιλαμε για δωματιο,και νατες οι καβλιαρες να χτυπουν την πορτα.
Την κατερινα την συναντησα για πρωτη φορα και πραγματικα ειναι δυναμιτης,κοντουλα με βυζαρες,κωλαρα,μαυρο μακρυ μαλλι και γυαλακια που τα φορουσε σε ολη την διαρκεια.Για την Τζενη δεν χρειαζονται συστασεις.
Και ξεκιναει ο αγωνας.Οσο η τζεναρα ντυνοταν καθως γνωριζει τα γουστα μου,ξεκιναει η Κατερινα μια πιπα κολαση,στο καπακι μπαινει και η τζενη στο παιχνιδι με την γνωστη τσιπουκαρα της...Το να εχεις το καβλι σου αναμεσα σε αυτα τα δυο στοματακια,μονο αν το ζησει καποιος καταλαβαινει,εγω το ζουσα και δεν το πιστευα.Πρωτο γαμησι με την τζεναρα,που το απολαμβανε οσο τις γλειφαμε τις βυζαρες με την κατερινα,μεχρι που εχυσε,κι στραγγιξα κι εγω μεσα στην καυτη μουναρα της,εντος του κοκκινου σκουφου...2ος γυρος ξεκιναει με τσιμπουκι απο την τζενη οσο ο κατερινα εκανε το ντουζακι της,βγαινει μας βλεπει και ορμαει κι αυτη.Εδω ξεκιναω να γαμαω την κατερινα σε κλασσικη σταση και η τζενη να παιζει το μουνακι της,την γυριζω στα 4 και οσο την γαμουσα εγλειφε το μουνι της τζενης,καποια στιγμη σκυβω και την γλειφαμε μαζι ενω ταυτοχρονα γαμουσα την κατερινα...Αλλαγη σκουφου και στεκομαι ορθιος με την τζενη στα 4 στην ακρη του κρεβατιου.Εγω να γαμαω ριχνοτας χαστουκια στην κωλαρα της κι εκεινη να γλειφει του μουνακι της Κατερινας...Το τελος μας βρηκε εμενα ξαπλα να τον παιζω και το δυο μωρακια απο πανω του,να ρουφανε τα χυσια μου σταλα σταλα...οπως ειπα και στα κοριτσια,σιγουρα θα υπαρξει επαναληψη.
Η βαθμολογια ειναι η ανωτερη που μπορω να βαλω,τα μωρα αξιζουν 10΄

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 24, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
7 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
298
Πόντοι:
20
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, doc_lin, crabtits και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Φεβρουαρίου, 2021
πως θα βρουμε τηλεφωνακι για παρομοια εμπειρια?
01 Μαρτίου, 2021
Το τηλέφωνο της Τζένης υπάρχει παντού στο προφίλ της και γενικά γκογκλαρεις Τζένη Λατίνα και το βρήκες.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2