Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 10 10
Call-Girls 25046
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά απο 3 μέρες αναγκαστικού εγκλεισμού λόγω καιρού είχε προκύψει μια ανάγκη εξωστρέφειας και ανανέωσης. Και αυτό αφορούσε και το σεξ.

Η ανανέωση απαιτούσε κάτι νέο. Μια σύντομη αναδρομή στις φωτογραφίες των γραφείων και γρήγορα εντοπίσθηκε κάτι νέο και αρκετά ''λαχταριστό'' όσον αφορούσε τις φωτογραφίες, και αυτό λεγόταν Νικόλ στο γραφείο του Μάγου.

Γρήγορη και εύκολη συνενόηση με την ευγενέστατη κοπέλα του κέντρου και ραντεβού στο lacoba.

H Νικόλ είναι νέα 22 ετών. Μελαχρινή με όμορφο τσαχπίνικο προσωπάκι που παραπέμπει σε φινετσάτη ιταλίδα και όχι σε Σλάβα. Εξ' ού και ο τίτλος.
Είναι αρκετά χρόνια στην Ελλάδα και μιλάει άψογα ελληνικά για αυτό και η αντίστοιχη βαθμολόγηση στην επικοινωνία

Είναι λίγο πάνω απο το 1.60 σε ύψος. Πολύ όμορφος και ιδιαίτερος σωματότυπος μια και είναι λεπτή μεν και μεσάτη αλλά με μεγάλες καμπύλες, τόσο βυζί όσο και κώλο.
Είναι ό τύπος της γυναίκας που την χουφτώνεις και γεμίζει η παλάμη σου κάνοντας το αρχικό μπαλαμούτι στο ραντεβού μια ιδιαίτερα καλη απο πλευράς διέγερσης διαδικασία.
Τόσο ο κώλος της όσο και τα βυζιά της είναι απόλαυση.

Στα του αγώνα. Πολύ καλή πίπα και δεκτική γενικά στις δικές μου πρωτοβουλίες. Υγραίνεται εύκολα και ανταποκρίνεται στα χάδια με όλους τους τρόπους.Επιπλέον όταν γευόμουν το ρόζ ανοιχτόχρωμο μουνάκι της στο στόμα μου, φτιαχνόταν έντονα, σφίγγοντας το κεφάλι μου με τα μπούτια της βγάζοντας κάτι ανάμεσα σε αναστεναγμό και γρύλισμα το οποίο αν και δεν θα το έλεγα ιδιαίτερα αισθησιακό μου άρεσε γιατί ήταν προφανώς αληθινό !!!

Αρχικό cow girl όπου δεν σταμάτησα να χουφτώνω τα βυζιά της πράγμα που της άρεσε, Γύρισμα σε πισωκολητό. Οι ιδιαίτερα καβλωτικές εκφράσεις ηδονής που έπαιρνε έχοντας ακουμπήσει το κεφάλι της πλάγια πάνω στο κρεβάτι με έφταναν στα όρια μου, και δύσκολα κρατιόμουν να μην τελειώσω. Εκεί όμως που δεν τέλειωσα εγώ, τέλειωσε αυτή βγάζοντας μια βραχνή κραυγούλα και πέφτοντας μπρούμυτα μπροστά πάνω στο κρεβάτι ξεφεύγοντας προς στιγμήν από τη ''λαβή'' μου.

Τελείωμα με το αγαπημένο μου mouthfuck στο οποίο η Nikol έδειξε ιδιαίτερη επιδεξιότητα. Διότι ξεπέρασε γρήγορα ως όφειλε την αργή φάση και επιδόθηκε στο γκάγκινγκ με τον σωστό ρυθμό. Επιπλέον όταν έχυσα άφησε εντέχνως λίγα από τα υγρά να ξεχειλίσουν από το στόμα και να τρέξουν στο πλάι της πούτσας κοιτάζοντας με στα μάτια με ένα ύφος ''σε νίκησα''. Μόνο σε κάτι ιδιαίτερα εκπαιδευμένες Κινέζες, και εγκεφαλικές γιαπωνέζες είχα συναντήσει τη συγκεκριμένη ''τεχνική''.

Ο κόλπος της είναι σφιχτός και ελαστικός με ωραία αίσθηση. αυτό το καταλαβαίνεις τόσο στα δακτυλιάσματα όσο και στο γαμήσι. Ιδίως στον δεύτερο γύρο που δυσκολεύομαι συνήθως να χύσω η όμορφη αυτή αίσθηση που συνήθως βρισκεις μόνο σε γκόμενες και όχι σε επαγγελματίες με ανέβασε και με διευκόλυνε πολύ.

Οι όμορφες και αληθινες ( ίσως και αλληθοφανείς ) κραυγούλες της κοντά στο τελείωμα μου άφησαν μια όμορφη επίγευση σε μια πολύ απολαυστική απο πλευράς μου συνάντηση.

Γενικότερα μια κοπελιά που αναδίδει φρεσκάδα και νεανικότητα.

Οι πιπινολάτρες σπεύσατε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Mindreader
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
20.314
Πόντοι:
28.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 vltepdr, Makedonas1971, hornyasfuck και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Φεβρουαρίου, 2021
προσωπακι...?
19 Φεβρουαρίου, 2021
Το έγραψα. Ομορφο πρόσωπο ιταλιάνικο, αλλά μάλλον ένα κλικ κάτω από το σώμα.
19 Φεβρουαρίου, 2021
Φιλια με γλώσσα κάνει σίγουρα;;
Γιατί τελευταία οι τρεις.... Στις δυο λένε οχιιιι
20 Φεβρουαρίου, 2021
Πιο περιεκτικός , αυτό που λένε , πεθαίνεις.

Πραγματικά , μία πολύ συνολική αναφορά κατά την οποία
απαιτούνται και οι πιο δύσκολες ερωτήσεις. -
20 Φεβρουαρίου, 2021
Γλωσσόφυλα δείνει και άφθονα
20 Φεβρουαρίου, 2021
φαινεται δυναμιτης.αλλα μεχρι να ερθουμε αθηνα θα εχει παρει συνταξη.την καραντινα μου μεσα
21 Φεβρουαρίου, 2021
Καλά.... Ζητώ συγγνώμη διότι το
"Απαιτούνται" έπρεπε να είναι "Απαντιόνται" ,
Αυτό εννοούσα , αλίμονο..

Τέλος πάντων.. Τα γαμ...
Καλή Κυριακή κύριοι !
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7