Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 99 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 267857
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η γκόμενα απλα δεν υπάρχει την καλεις και μπαίνουν όλα στη θέση τους....Μετά το medium meeting με την Melania ήθελα κάτι να έρθω στα ίσια.Ρωτησα το γραφείο μου στείλε κάποιες και κοιτούσα τις φωτο.Αυτη που με καύλωσε πιο πολύ ήταν η σοφία...Είδα και κάτι σχόλια και έκλεισε η φάση.Περασαν δύο ώρες και στο γνωστό πορνοχοτελο μεταμόρφωση...Μου ήρθε με ένα κοντό φόρεμα με από μέσα κάλτσες δίχτυα κορδόνια ότι μπορεί να καυλώσει το φέρνει...Άνετη και χωρίς τουπε αυτό που μιλάει χαμηλόφωνα στο αυτί πόσο με φτιαχνει!Τα βγάζει όλα μένει με κάλτσες και αρχίζει τσιμπούκι όπου έπαθα πλάκα και έφυγαν τα σκάγια...
Κάναμε τα ντουζακια μας και αραξαμε κρεβάτι για μασάζ.Πω με τρέλανε και το μασάζ της ώσπου γύρισα και τον πήρε πάλι για τσιμπούκι..Αυτά είναι meeting όχι σαν κάτι κατοικον μασατζουδες που για να μας τσιμπουκωσουν θέλουν δε ξέρω και εγώ τι...Μου βάλε το λάστιχο και ξεκίνησα γαμησι που έδειξε την κλάση της.Μιλαμε εντάξει την βρίσκει σε όλες τις στάσεις αλλά εκεί που δίνει ρέστα είναι doggy όπου έκει έπεσαν και τα δεύτερα...Για μένα η γκόμενα είναι εγγύηση για να περάσει κάποιος γαματα μη φανταστείτε τίποτα μπαμπατσικες και τέτοια είναι κανονικών κιλών και τα σπάει στο γαμησι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 james034, Annapurna, Πολυχρόνης και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Φεβρουαρίου, 2021
Μπράβο ρε φίλε, ωραία κριτική, μας έφτιαξες! εγώ ήρθα και δεν δούλευε... Την επόμενη θα το φροντίσω από πριν...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1