Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 12 10
Call-Girls 28121
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Βρέθηκε κενό από δουλειές και με έπιασαν οι κλασικές καύλες που δεν ξέρω τι να κάνω...Το γραφείο γρήγορο και το meeting κλείστηκε αμέσως.
Σαν γκόμενα δεν την λες άσχημη έχει το πορνοσταρικο τουπε ότι και καλά είμαι μουναρα και πέφτουν κάτω όλοι αλλά θέλει λίγο περισσότερο δουλεια για να γίνει η υποστήριξη σε κάτι τέτοιο...Είχα διαβάσει για αυτήν αλλά πώς να το γράψω δεν είναι ότι την βλέπεις και σπας αλλά λείπει κάτι βασικό στο να απογειώσει τη φάση...Δεν είναι η μουναρα όπως είπα αλλά λέω θα τη γαμησω αφού φτάσαμε ως εδώ.Φατσα έχει επεξεργασια φουλ στις φωτος.Σωμα που αν δε προσέξει σε λίγο ο κωλος θα διπλασιαστεί και μάλλον χρειάζεται επειγόντως personal trainer...Το γλωσσοφιλο το χει και γενικά από πρόγραμμα υπάρχει μια σειρά...Βυζί χορταινεις είναι τουμπανιασμενο και ρώγα καλή για γλυψιμο.Καλο τσιμπούκι αλλά γρήγορο και μηχανικό θα μπορούσε καλύτερα και λίγο παραπάνω σε time...Είναι αυτή η σειρά που έγραψα παραπάνω κοιτάει το χρόνο τον μοιράζει και αυτό είναι το πρόγραμμα μου κύριε....Στα γαμησιατικα της τώρα δείχνει επαγγελματισμό αντέχει την ένταση αλλά με πολύ fake συμμετοχή που εμένα με ξενερώνει...
Συνεπώς για ένα γρήγορο καλή είναι αλλά όχι για κάτι παραπάνω.Δηλαδη μια δυο ντουφεκιες το πολύ και έφυγες έκλεισες πόρτα και έχεις ξεχάσει τι έχει γίνει απλά είσαι ελαφρύτερος από καύλες...Μετριο session...,

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonus, Bartender 74, Limperatore XXI και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού