Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπέρα στη παρέα,
Συνάντηση χθες με την κοπέλα σε ξενοδοχείο. 1η εντύπωση αρκετά θετική. Ψιλή κοπέλα αδύνατη, όμορφο σχετικά πρόσωπο με φοβερές βυζάρες. Ήρθε με μια μαύρη φούστα κ ένα λευκό ημιαδιαφανές κάτι σα μπλουζάκι κ τίποτα απο μέσα. Πολύ ευδιάθετη η κοπέλα πηγαίνει με τα νερά σου. Μου ζήτησε μια πορτοκαλάδα κ παει για ντουζ. Παίδες πραγματικά έχει φοβερό κορμί! Απίστευτο φτιαχτό στήθος σε βαθμό να απορείς αν είναι δικό της ή οχι κ τούρλα κωλαράκι. Αλλα αυτά είναι τα θετικά-μόνο- κ ξεκινάμε στα αρνητικά.
Πίπα- ο ορισμός της αερόπιπας. Ναι πολύ σάλιο ΠΟΛΥ σάλιο αλλά απο άίσθηση τπτ, σε σημείο που έπρεπε να κοιτάω οτι όντως εκείνη την στιγμή με πίπωνε. Στη δικιά μου περιποίηση ξεκίνησε να βγάζει ψεύτικες κραυγές ότι πιο ξενέρωτο έχω ακούσει. Τέλος στο κομμάτι του σεξ, οι κραυγές παρέμειναν το ίδιο σάπιες, προσπαθούσε σε κάθε στάση να κλέψει με το στήσιμο του κορμιού της (κ δν είμαι Μαντιγκο). Στο ιεραποστολικό ξεκινήσαμε με τα πόδια στους ώμους μου απο δική μου πρωτοβουλία κ στο λεπτο ζήτησε να τα κατεβάσει κ να φτιάξει τη λεκάνη της με τέτοιο τρόπο ώστε να μην μπορώ να μπω ολόκληρος. Κ στα 4ρα στραβώνει πάλι τη λεκάνη της ώστε να μην μπορείς να ανεβάσεις ρυθμό. Όταν την ψιλιάστηκα τη δουλειά κ προσάρμοσα κ γω το δικό μου κορμί κ πάτησα λίγο γκάζι αμέσως με σταμάτησε.
Ένα αποτυχημένο ραντεβού για εμένα, που ενώ είχα κλείσει για 2 ώρες το έληξα νωρίτερα. Ήθελα να το λήξω μετά την 1η πιστολιά, αλλά έχει φοβερό κορμί η άτιμη κ θόλωσα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 14, 2021
Διάρκεια
2 ώρες
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
karpouzas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
354
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 old boy, company of heroes tho, gavliaris99 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Φεβρουαρίου, 2021
Ως προς τις υπηρεσιες συμφωνω
απολυτα. Μηχανικες και τυποποιημενες κινισεις
Πρωτοβουλιες 0
Στα 4 δεν ανοιγει ποδια +
Ατσαλο στησιμο
Για 180 ουτε καν ....
17 Φεβρουαρίου, 2021
Και γιατι ρε τυπε greta δεν εγραψες κριτικη πριν να μας προφυλαξεις....???Χμμμ;
18 Φεβρουαρίου, 2021
Η συγκεκριμένη ούτε για studio του 50ρικου δεν κάνει , απορώ με τις μούφα κριτικές που της γράφουν για να την διαφημίζουν ΜαλακίαΜαλακίαΜατάκι
18 Φεβρουαρίου, 2021
Καταλαβα...πολυ κακια αρα τυπε μαθε οτι .εδω μοιραζομαστε εμπειρίες οχι κακίες ..
19 Φεβρουαρίου, 2021
Καλά η τιμή της είναι πιο υψηλή λόγω τσόντας, ξεκάθαρα
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5