Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 23 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ρώτησα το γραφείο αν παίζει στην ώρα που ήθελα και το ραντεβού κλείστηκε στα μπαμ!Λοιπόν έβλεπα στις φωτογραφίες κατι που με είχε φτιάξει και αυτό ήταν την έκλεισα..!Είχα καλό felling και όντως είναι μουναρα η γυναίκα!Χτυπάει τη πόρτα του δωματίου μου με σύνθημα ανοίγω και βλέπω μια καύλα Ρωσσιδα μοντελα που ήθελα να την πάρω όπως είναι...Κωλος στη θέση του κορμί αδύνατο όπως μου αρέσει όχι στεγνό και προσωπαρα που ενώ δείχνει για αγαπουληδες εμένα με φτιαχνει και βγάζω τα άγρια από μέσα μου...Λίγο με τη συνενόηση είναι μαζεμένη και τα αγγλικά μέτρια αλλά είναι τόσο γλυκό το μωρό που δεν το άφησα να πει και πολλά...Πίπα καλή με κοιτούσε με τις ματάρες της και έπαιζε και με τις ρώγες μου όπως ήταν στημένη...Δεν άντεξα και έχυσα εκεί.Μετα στο γαμησι δεν την πήγα γρήγορα προτίμησα χαλαρά χαμηλές ταχύτητες ώσπου μετά από κάνα εικοσαλεπτο που την πηδαγα της τα έριξα στα κωλομερια της.Της ταιριάζει γάντι gfe κατάσταση και όχι πορνοσταρικα πηδήματα pse...Την ξαναβλεπα γιατι και μουναρα είναι και όμορφα το πάει το σκηνικό από κάτι άλλες πολύ καλύτερη.Το γραφείο γρήγορο και ενδιάμεσα έστειλα για μισή ώρα plus χωρίς μα και μου...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
250€
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Δ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, chris1955, Constantinos27 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού