Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 22 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Επισκεψη στη Μαρινα μιας και τη γνωριζω ειναι ακριβως οπως στις φωτο.Δε θα μπω σε λεπτομεριες αλλα θα πω το εξης το κοριτσι ειναι καλο σε αυτο που κανει δε βιαζετε και θελει να σε ευχαριστησει με εμενα τουλαχιστον ετσι ειναι αυτα ειναι τα θετικα παμε τωρα στα αρνητικα.Κλεινουμε το ραντεβου που το κλεινει τηλεφωνητρια στις 14:30.Ερχετε η ωρα και μου το κανει 15:00 ολα οκ μεχρι εκει.Πλησιαζει η ωρα και ακομα δε ξερω που θα παω παιρνω τηλ στελνω μηνυμα τιποτα.Με τα πολλα και τα λιγα 3παρα μου λεει και μεχρι να ετοιμαστω να ξεκινησω φτανω 15:05.Ειχα καποιο καιρο να τον ριξω οποτε σε μιση ωρα με ειχε τελειωσει 2 φορες κατι το οποιο δε περιμενα αλλα εγινε και λεω ας πουμε καμμια μαλακια να περασει το υπολοιπο μισαωρο μιας και ειχα δωσει τα χρηματα. Περνανε 10 λεπτα που τα λεμε μου λεει πρεπει να φυγεις γιατι 16:00 εχω ραντεβου και λεω τοτε τελειωνει το δικο μας και λεει τοτε με εβαλε η αλλη ραντεβου.Η τηλεφωνητρια τα εκανε σκατα και την πληρωσα εγω και το γελοιο ειναι οτι με πηρε και τηλ μετα να μη γραψω κατι συν οτι μου ζητησε και 20 ευρω η κοπελα για τα φιλια τα οποια φυσικα και δεν εδωσα.Αν την εβλεπα ξανα δε ξερω ισως αλλα σιγουρα δε θα πληρωνα το ποσο που ζηταει αν δε τελειωνε η ωρα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Velociraptoras
Σεβαστός
Εγγραφή:
8 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
4.497
Πόντοι:
2.046
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, otipos, kwstasxat και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού