Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 132 10
Call-Girls 465228
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ο τίτλος μπήκε σκόπιμα διότι αυτό ακριβώς ένιωσα με την Αριάνα
Μετά από αρκετό καιρό αποφάσισα να κάνω μια συνάντηση μαζί της.
Μια ώρα με την Αριάνα σε γαμώ χοτελ των νοτίων προαστίων.Ήρθε με μικρή καθυστέρηση αλλά κάλυψε τη διαφορά.
Στην αρχή την είχα κλείσει για 1,5 ώρα αλλά λόγω κούρασης το έκανα 1.
Το κορίτσι ήρθε με μαύρο παλτό και από μέσα σορτσάκι και κοντό μπλουζί!!!! γθύθηκε αμέσως έκανε ντους και ήρθε στο κρεβάτι.
Ένα ψηλό μωρό με κωλάρα βυζάκι καβλερό και απίστευτη διάθεση για σεξ
Άρχισαν τα χουφτώματα και συνέχισε με τσιμπουκάρα.Κάβλωσα άγρια και αμέσως ζήτησα κώλο.Στήθηκε στα 4 και και μπήκα.Γουστάρει να την γαμάνε από κώλο και για κανά 15' έγινε μάχη αλλά δε κρατήθηκα και την έχυσα μέσα στο κωλί με το λάστιχο.Έτρεξε για γρήγορο μπανάκι και ήρθε πάλι στο κρεβάτι.Μέχρι να καβλώσουμε πάλι αρχίσαμε λίγο τη κουβέντα.Το κορίτσι είναι αστέρι γουστάρει να πηδιέται δεν κάνει τη δουλειά αυτή με αγγαρεία και σε κάνει να νιώθεις πως είστε κολλητοί και έχοντας κάβλες λέτε θα γαμιόμαστε να γουστάρουμε.
Ένιωσα σα να είναι η καβάτζα μου που την έχω όποτε έχω κάβλες να βγάζω γούστα ή η φίλη που έχουμε συμφωνήσει πως είμαστε μόνο για να πηδιόμαστε και τίποτα άλλο.Γουστάρει αγριάδες στο γαμήσι μπάτσες στα κωλομέρια.
Γρήγορα μετά τη κουβέντα άρχισε ο 2 γύρος και ζήτησε να της γαμήσω το μουνάκι.Πέρασμα καπότας και εναλλαγές στάσεων για κανά 20'.Το τέλος ήρθε με τσιμπουκάρα και χύσιμο στα βυζιά της
Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
Έμεινε κανά 15' όπου χαλαρώσαμε και είπαμε να ανανεώσουμε το ραντεβού μας και να γίνει και παρτούζα με άλλο μωρό από το γραφείο
Μια συνάντηση που αξίζε και προτείνω να την τιμήσετε ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας
Σε ευχαριστώ Αριάνα το είχα ανάγκη τα λέμε σύντομα :) :)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 12, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Ιαν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.131
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 olddog, WHATABOUTFUCK, ant-ant και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Φεβρουαρίου, 2021
Μας κάβλωσες ρε φίλε

Π
13 Φεβρουαρίου, 2021
Ωραία κριτική φίλε, όντως έτσι είναι, πολύ καλό παιδί,εγώ θέλω να την κλείσω ντουο με Σοφία αλλά όταν ήρθα δεν δούλευε δυστυχώς...ελπίζω την επόμενη πού θα κατέβω να της πετύχω μαζί!
13 Φεβρουαρίου, 2021
Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3