Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 1 10
Call-Girls 3678
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ειχα κλεισει για Ντουο Αννετ Αλεξια και τελευταια στιγμη για δευτερη φορα καποια απο τις δυο παλι εκανε την μαλακια της και ακυρωθηκε το ραντεβου. Επειδη ειχα πολυ καιρο να παρω λογω Κορωναιου και η φιλη πλεον Νικολ ειδε οτι τα πηρα ασχημα με εφτιαξε μονη της με μαραθωνιο. Πρωτα Τρισσα μετα Μπετυ Μονικα. Τρισσα πραγματικα δεν ξερω τι γινεται με τον φωτογραφο η μερικες κοπελλες δεν εχουν καθολου φωτογενεια δεν ξερω. Αν δεν μου την εστελνε η Νικολ εγω ποτε μονος μου δεν θα την διαλεγα. Στις φωτογραφιες φαινεται χοντρη και πολυ μετρια στο προσωπο. Απο κοντα ειναι λεπτη και με πολυ ωραιο προσωπο πολυ γλυκια ντροπαλη και ευγενεστατη. Αφου ρωτησα το ονομα της 3 φορες νομιζα οτι μου στειλανε αλλη απο την φωτογραφια. Ταταρα με γατισια ματια πολυ ωραιο μουνι. Οποιος εχει παρει την Αμυρα κατι σε τετοιο στυλ. Ηρεμη φαση πολυ καλη πιπα καυλωνει πραγματικα και δεν λεει σε τιποτα οχι. Την γαμησα σε πολλες στασεις και σε ορισμενες φασεις πολυ δυνατα τελειωσα μια στο προσωπο της μια στο στομα της που τα εφτυσε και την σφυροκοπησα στο πρωκτικο οπου ειναι παρα πολυ στενη και δεν ειχε ουτε μη ουτε τιποτα. Μου αρεσε εκτος οτι εχει πολυ ωραιο προσωπο οτι ξερει για τι ηρθε και τι ακριβως πρεπει να κανει. Μουνακι φρεσκο για δυνατο σπρωξιμο οπου πιστευω ολοι θα μεινουν ευχαριστημενοι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 09, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Weruloa, koukoskoukou και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Φεβρουαρίου, 2021
Φίλε 2 ερωτήσεις. Δάχτυλα αφήνει? Επικοινωνία Αγγλικά?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1