Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
...sorry για τα λίγα λόγια...αλλά δεν έχω πολύ χρόνο...οπότε θα γράψω ένα σφηνάκι ενημέρωσης...

...συννενόηση με το γραφείο από την προηγούμενη...πρώτο ραντεβού της δεύτερης ημέρας της στην Αθήνα...και άφιξη της κοπέλας ακριβώς στην ώρα της...

...όσων αφορά τις photo...θα πάρετε ότι βλέπετε...
...αυτά που δεν βλέπετε...είναι το ελαφρά πεσμένο στήθος της...(ελαφρά όμως)...και μια όχι τόσο όμορφη οδοντοστοιχία που είναι κρυμμένη πίσω από τα μονίμως χαμογελαστά χείλη της...

...είσοδος στο δωμάτιο με ελαφρύ χαμόγελο...2-3 τρυφερά φιλιά στα χείλη για καλωσόρισμα...μετά στο μπάνιο για ένα ξέπλυμα που δεν ξεπέρασε το ένα λεπτό...και στο καπάκι ξάπλωσε για να αρχίσει δουλίτσα...

...η κοπέλα είναι επαγγελματίας...όχι μαλακίες!!...
...χωρίς να κάνει βιαστικές κινήσεις...χωρίς να χάνει την θηλυκότητα της...τα έκανε όλα γρήγορα...και χωρίς να βγάζει τυποποίηση κινήσεων!!...

...κατάλαβε πολύ γρήγορα ότι μου αρέσουν τα χάδια και ότι θέλω να περάσω μια ώρα χαλαρή...χωρίς ακροβατικά...οπότε με είχε πασά...ανέλαβε πρωτοβουλίες...και τα έκανε όλα αυτή...

...δεν σταμάτησε λεπτό...ΟΥΤΕ ΛΕΠΤΟ...

...το ρολόϊ της χτύπησε στο 45λέπτο...αλλά αυτό συνέβει μόνο και μόνο για να έχει εικόνα του χρόνου που της απομένει...όχι για να σηκωθεί να τα μαζέψει και να φύγει...

...τα αγγλικά της δεν είναι καλά...αλλά αυτό δεν είναι θέμα για μένα...γιατί δεν έγιναν μαλακίες ερωτήσεις του τύπου αν είμαι Έλληνας...και τι δουλειά κάνω...

...έπρεπε να της πω "Thank you dear"...για να καταλάβει ότι μπορεί να σταματήσει να με χαϊδεύει...να σηκωθεί...και να αρχίσει να ντύνεται...

...δεν ξέρω αν θα ανταποκριθεί σε PSE απαιτήσεις...αυτό που ξέρω είναι ότι το κορίτσι δεν ήρθε για να μαλακιστεί και να κοροϊδέψει...και ότι δεν είναι σαν κάποιες άλλες...που επειδή έχουν ένα μουνί...νομίζουν ότι και μόνο που θα ανοίξουν τα πόδια τους...αυτό είναι αρκετό για να πάρουν τα 140 euro...

...καλά να περνάτε...
W
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Tony Montana141079, lavro, bourdeliaris82 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Φεβρουαρίου, 2021
Από φατσα δεν πείθει.Δε ξέρω αλλά δε θα τη διάλεγα φίλε.Εμμμμ
review reaction 1 hornyasfuck
09 Φεβρουαρίου, 2021
...7 έβαλα στην φάτσα φίλε...δεν είναι το δυνατό της σημείο...
W
WHATABOUTFUCK
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2