Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 6 10
Call-Girls 19137
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κλήση στο γραφείο από παρασκευή για να προκλεισω το Σάββατο βράδυ μου με Μπέτυ γιατί φαντάστηκα για δύο ώρες την ώρα που την ήθελαν Σάββατο δε θα την έβρισκα.
Η Μπέτυ έφτασε στην ώρα της και δέκα λεπτά νωρίτερα.
Με χαμογελαρα, στην ηλικία που λέει, χαρακτηριστικά ότι αναφέρουν στο site είναι σωστό και με πολύ ωραίο στυλ,σικατη.
Καταλαβαίνεις ότι πρόκειται για άτομο που δεν είναι του χώρου αυτού,από την όλη συμπεριφορά της.
Περάσαμε στο σαλόνι περίπου ένα μισάωρο,με ωραία επικοινωνία μεταξύ μας,ήπιαμε το ποτάκι μας είχα ανάψει και δύο κεράκια και γουστάρει,είναι ρομαντικό μωρό το κορίτσι αυτό κύριοι.

Ντυμένη με γόβες,κάλτσες, μίνι φόρεμα, ένα ωραίο κιλοτακι και χωρίς σουτιέν (μικρό βυζακι αλλά ωραίο)

Πήγε για το μπανάκι της αν και είχε κάνει μου ειπε,και βγήκε όπως μαρεσει, με τις γόβες της και το κιλοτακι, αποκει καταλαβαίνεις ότι είναι γυναίκα το μωρό και όχι κάνα χαζοπιτσιρικι
Ξεκινήσαμε με φιλάκια απαλά και καταλήξαμε σε βαθιά και παθιαρικα.
Στη πίπα της προσπαθεί, λίγο βιαστική στις κινήσεις,αλλά ακούει,ρωτάει,πως σαρεσει..και μετά τη καθοδήγηση καταλήξαμε σε πιπαρα όπου και καταθεσα στο στοματακι της που τα εξαφάνισε

Στο δεύτερο ημίχρονο είχαμε το κύριο ματς, με πάθος και γούστο,από πάνω από κάτω,τη κατάφερα και σε δύσκολες στάσεις, γουστάρε και ευτυχώς που είχα τελειώσει και είχα αντοχή, παίξαμε αρκετά.
Από μένα σίγουρα προς επανάληψη!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 06, 2021
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
340€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Metr69
Προμότορας
Εγγραφή:
3 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
197
Likes:
8.685
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, THV, hornyasfuck και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού