Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 132 10
Call-Girls 465682
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σε αναζήτησή χαλάρωσης από τη κορονομαλακία που μας ταλαιπωρεί έκλεισα ραντεβού με Αριάνα.

Η Αριάνα είναι ένα νεαρό, φρέσκο και γλυκύτατο πλάσμα. Μετά τις κριτικές που διάβασα ήμουν έτοιμος για πρωκτό-πόλεμο, ωστόσο η ευχάριστη έκπληξη ήταν η πίπα της. Miss πίπα όπως της είπα και γέλασε.

Πρόσχαρη και ευδιάθετη, η ατμόσφαιρα ήταν πολύ ευχάριστη από τη πρώτη στιγμή που μπήκε στο δωμάτιο. Δεν είναι υπέρμουνο, αλλά έχει ευχάριστα γλυκό πρόσωπο, κορμί με καμπύλες, σφιχτή επιδερμίδα νεαράς, βυζάκι μικρό ευερέθιστο, και κυρίως σε κερδίζει με τη συμπεριφορά της αμέσως.

Ξεκίνημα αγώνα με πίπα αισθησιακή με πολύ καλό ρυθμό, υγρή και βαθιά μέχρι δακρύων και εξαιρετική περιποίηση στη γύρω περιοχή. Πέρασμα λάστιχου και στα 4 απέναντι από τον καθρέφτη να ευχαριστιέμαι κολάρα και να ρίχνω σκαμπίλια. Θέλησα να αλλάξω καπότα και να τη πάρω από κώλο, αλλά έκανα το «λάθος» να τον βάλω στο ενδιάμεσο στο στόμα της. Ο «μικρός» δεν ήθελε με τίποτα να βγεί από εκεί με αποτέλεσμα ένα εκστατικό τελείωμα με κατάποση. Με ρώτησε τι είχα φάει πριν γιατί της άρεσε πολύ η γεύσηΓλώσσα

Διάλειμμα με πολύ ευχάριστο social, σαν να ήμουν με φίλη σε καφετέρια. Συζήτηση περί ανέμων και υδάτων και απόλυτη χαλαρότητα. Μου έκανε και ένα υπέροχο μασαζάκι και έδεσε το γλυκό.

Ο δεύτερος γύρος ξεκίνησε πάλι με πίπα και μένα να σκέφτομαι σε τι στάσεις θα τη γαμήσω από κώλο. Αμ δε.... η πίπα της ακόμη καλύτερη από την πρώτη, δεν ήθελα να βγώ από το στόμα της. Μετά από 10 λεπτά μου λέει «θα με χύσεις πάλι στο στόμα έτσι ?». Το κατάλαβε η μικρή πριν από εμένα ότι ήταν μονόδρομος. Δεύτερο εκστατικό χύσιμο πάλι με κατάποση.

Την είχα κλείσει για 2 ώρες και το έληξα στη 1.5 ώρα γιατί ξέροντας τον εαυτό μου δεν θα μπορούσα να συνε-χύσω παραπάνω.

Η Αριάνα με χαλάρωσε, με έκανε να ξεχαστώ και ήταν αυτό που αναζητούσα τη συγκεκριμένη ημέρα.

Θα την ξανά έπαιρνα για να δοκιμάσω αυτό που δε με άφησε η πίπα της.....τον κώλο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 03, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
250€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Myk69
Σπουδαίος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
1.348
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Phlmrg, ant-ant, makisthehustla και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Φεβρουαρίου, 2021
Θα συμφωνήσω απόλυτα με όσα περιγράφεις γι αυτό το κορίτσι. Υπέροχος χαρακτήρας, αγγίζουν το τέλειο οι υπηρεσίες της αλλά σε εμφάνιση, φυσικά και δεν είναι κορίτσι, ούτε καν κοπέλα. Είναι γυναικάρα!
04 Φεβρουαρίου, 2021
Φίλε Μακεδόνα, χαίρομαι που είχαμε αντίστοιχα ευχάριστες εμπειρίες με την Αριάνα. Οι καμπύλες του κορμιού σίγουρα παραπέμπουν σε γυναικάρα όπως λες, το προσωπάκι και το στηθάκι φανερώνουν το νεαρό και φρέσκο της ηλικίας. Καλή συνέχεια
04 Φεβρουαρίου, 2021
η κοπελα είναι top σε ολα
04 Φεβρουαρίου, 2021
250e για πίπα ; Χμμμ;... με τετοιο κώλο φίλε δεν ασχολείσαι με το στόμα πας κατευθείαν εκει!!
04 Φεβρουαρίου, 2021
Έρωτας θα παρω Χμμμ;Κατσικογάμης
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5