Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 61 10
Call-Girls 160715
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Όλα αυτά τα χρόνια, και ιδίως προ covid, έχω ασχοληθεί πολύ με το άθλημα. Έχω πάρει πολλές κοπέλες σε ξενοδοχεία, στο χώρο τους και στο χώρο μου. Καμία όμως δεν με έκανε να αισθανθώ τόσο άσχημα όσο η Rebecca. Αλλά ας αρχίσουμε από την αρχή. Ειλικρινά απορώ με τους συμπαίκτες. Τα γούστα είναι προσωπικά, συμφωνώ. Αλλά μόνον εγώ γέλασα με αυτό το πρόσωπο? Μόνο εγώ βρήκα την προσπάθειά της να καταστρέψει, κυριολεκτικά, ένα μάλλον όμορφο κάποτε πρόσωπο, γελοία? Ο ροφός μπροστά της είναι ένα όμορφο ψάρι.Ας είναι.... Γράφουν όλοι για τις απαιτήσεις της στην καθαριότητα. Μπράβο της λοιπόν. Κι εγώ ψηφίζω καθαριότητα και είμαι καθαρός. Δεν μου έχει παραπονεθεί ή υπονοήσει κάτι ποτέ και καμία. αλλά η περίφημη Rebecca με το που μπήκε στο χώρο μου που δεν είναι κατοικία, με ότι σημαίνει αυτό, όχι απλώς στράβωσε, αλλά άρχισε να τηλεφωνάει στο Γραφείο. Με πήραν τηλέφωνο, με ρώτησαν διάφορα που τα ήξεραν μια χαρά και της είπαν να κάτσει. Αλλά τα μούτρα της ήταν ανεπανάληπτα. Και το ξαναλέω, αστεία μούτρα. Φυσικά της είπα να φύγει. λάθη μπορεί πραγματικά να είναι κορμάρα, αλλά αυτή η ανεπανάληπτη ξινίλα σε συνδυασμό με το κατεστραμμένο της πρόσωπο δεν μου έκανε με τίποτα. Τα λάθη μου ? Πολλά. Πρώτον φαίνεται στις φωτογραφίες ο τραγέλαφος του προσώπου της. Δεύτερον όπου διαβάζεις για τρελές απαιτήσεις στην καθαριότητα μεταφράζεις σε υστερική και ξινή γκόμενα που έχει ψωνιστεί και νομίζει ότι είναι θεά. Τρίτον: της έδωσα ένα ολόκληρο κατοστάρικο για να φύγει και να μην αισθανθεί θιγμένη. Γιατί? Αγνωστον. Όσο για το Γραφείο που το έχω κυριολεκτικά χρυσώσει όλα αυτά τα χρόνια? Ούτε συγνώμη, ούτε ευχαριστώ ούτε τίποτα. Ούτε και καμία άλλη επικοινωνία . Έτσι για το ξεκάρφωμα. Επαγγελματίες? Εσείς κρίνετε... Κατά τα λοιπά σπανίως πλέον ψωνίζουμε. Αν είναι να μας σπάνε και τα νεύρα, ας κάτσουμε μέσα μόνοι μας καλύτερα... Ευχές για Υγεία σε όλους σας!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 28, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο μου
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Κακή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
2.188
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Θέμης88, TOMCRUISE, alpula και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

24 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Φεβρουαρίου, 2021
Τώρα ίσιωσε η βάρκα ...
Ο ένας ιέρεια και ο άλλος απαράδεκτη.
Εγώ λέω καλύτερα να το λήξουμε κάπου στη μέση.
Μιά μέτρια κατάσταση λοιπόν για να είμαστε όλοι ευχαριστημένοι ...
Γερο-μύστης
03 Φεβρουαρίου, 2021
Μεγα λαθος το 100ρικο Γερο-μύστης
03 Φεβρουαρίου, 2021
Δεν την έχω πάρει, από τις φωτογραφίες όμως συμφωνώ μαζί σου ότι στο πρόσωπο ούτε την βάση δεν πιάνει.
Για τα δικά μου γούστα εχει άσχημο πρόσωπο.

03 Φεβρουαρίου, 2021
Ρε φίλε τι έδωσες 100 ευρώ; Ας έδινες 20 για το ταξί και τέλος.
03 Φεβρουαρίου, 2021
μπήκε στο χώρο μου που δεν είναι κατοικία,....Χμμμ;
και τι είναι?? συνάδελφε ?? έπαυλη?? η τροχόσπιτο??
03 Φεβρουαρίου, 2021
'Δεύτερον όπου διαβάζεις για τρελές απαιτήσεις στην καθαριότητα μεταφράζεις σε υστερική και ξινή γκόμενα που έχει ψωνιστεί και νομίζει ότι είναι θεά.'

τα πες όλα. ωραίος!
03 Φεβρουαρίου, 2021
Τι κατοσταρικο ρε φιλε; 20€ δινεις οταν τις διωξεις εσυ,οταν δεν θελουν να κατσουν,πουλευουν στο τσαμπα
04 Φεβρουαρίου, 2021
Ας το ξαναγράψω ότι η γκομενα για τα δικά μου γούστα είναι κακασχημη οπως κ το βυζι κακοφτιαγμένο . 1.000 φορές Bella που τουλάχιστον δεν έχει πειράξει κ τίποτα . Αααα και 1 ερώτηση . Πειραξε πρόσωπο κ ,βυζια ο κωλος λέτε ότι είναι ο φυσικός της ???? Τι κανει νιαου νιαου . Το χειρότερο όμως είναι ότι έχει έπαρση . Πήγα στους Έλληνες τους βρωμιαρηδες θα λέει . Ουστ ρε ταβαδομουρα .
04 Φεβρουαρίου, 2021
Όπως είναι δυνατόν να πληρώνετε λεφτά για να πάτε με μια τόσο άσχημη γυναίκα ;;και ιδικα εσυ πως είναι δυνατόν μα δίνεις 100€ χωρίς απλα για να φύγει;;
04 Φεβρουαρίου, 2021
Τη δέχτηκες στο χώρο σου που δεν είναι κατοικία "με ότι σημαίνει αυτό"
Δηλαδή τι σημαίνει τύπε μου ;
Να τη φωνάξω στο φαναρτζήδικο και να περιμένω να μου κάνει γαμησάρα ; Χλωμό.
Όσο για την παπιόφατσα φαίνεται απ τις φωτό, γιατί την κάλεσες ;
24 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3