Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 15 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Έχω ξαναγράψει ότι σιχαίνομαι τις ετεροχρονισμένες κριτικές και ειδικά όταν έχει φύγει η κοπέλα. Δεν έγραψα για τη Bella επειδή μια μέρα αφού τη συνάντησα θα έφευγε. Είδα ότι επέστρεψε και αποφάσισα να σώσω κανέναν άνθρωπο.

Ήμουν ενθουσιασμένος και ενώ είχα κλείσει για μισή ώρα σκεφτόμουν από κοντά να της πω για μια, γιατί μου άρεσε πολύ από τις φωτογραφίες.
Τη συνάντησα στο δωμάτιό της. Κλασσική εικόνα, κλασσικό λάθος . Μερική ακαταστασία (έχω δει και χειρότερα), με υποδέχθηκε γυμνή και άβαφη. Ο,τι βλέπετε στις φωτό ξεχάστε το.
Όμορφη, αλλά μέχρι ένα σημείο, μην περιμένετε τον υπερμουνο των φωτογραφιών. Είχε μια «ξεπλυμμένη» ομορφιά, βυζί 0, κυριολεκτικά, πολύ ψηλή και αδύνατη και με τεράστια άκρα, παλάμες, πατούσες.
Πεταχτό κωλαράκι ούτε για αστείο, κρίμα τα νιάτα της. Μακρύ μαλλί και αισθησιασμός μηδέν. Σα να συναντάς μια κοπέλα που κάνει ενόργανη.
Λίγες αγκαλιές, λίγη κουβέντα, απέφυγε ΚΑΙ τα φιλιά και το στοματικό χωρίς προφυλακτικό. Δεν θέλησα να μανουριάσω, άλλωστε είχα προαποφασίσει να φύγω στο μισάωρο, να γλιτώσω τα υπόλοιπα λεφτά μου.
Στο σεξ παθητική, δεν έκανε σα να σε απεχθάνεται, αλλά ήταν φανερό ότι επιθυμούσε να τελειώσει όλο αυτό.
Τελείωσα όπως όπως, και περιέργως είχα την ευγένεια να τη ρωτήσω για τη ζωή της, μου είπε ότι σπουδάζει Ιατρική (!).
Γενικά η κοπέλα ήταν κλεισμένη συνεχώς, αλλά αυτά τα «κουράστηκε» τα ακούω βερεσέ. Δεν ήταν μόνο η απόδοσή της κακή, αλλά και η εμφάνιση θεωρώ εξαιρετικά παραπλανητική. Δεν φταίει αυτή βέβαια, αλλά όσοι τις θεοποιούν σα να μην έχουν ξαναδεί όμορφη ρωσίδα στη ζωή τους. Το promotion πάει σύννεφο δυστυχώς.
Bella λοιπόν ….Από μένα είναι όχι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 22, 2020
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
3.873
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Εκλεκτικός, JOHN-PLAYER-SPECIAL, f21 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Φεβρουαρίου, 2021
απέφυγε ΚΑΙ τα φιλιά και το στοματικό χωρίς προφυλακτικό.....αυτοματο ακυρο!
01 Φεβρουαρίου, 2021
όχι και 5 σώμα ρε φίλε...
διάθεση για σεξ καλά έκανες, εγώ 2 θα έβαζαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
02 Φεβρουαρίου, 2021
120 το μισάωρο για αυτήν?
Πάτε καλά?
02 Φεβρουαρίου, 2021
@posedon Ίσως φαίνεται υπερβολικό αλλά πραγματικά δεν το έβαλα εν θερμώ.Βυζολατρης δεν είμαι, αλλά βυζί 0; Κωλαρακι κοιτάζω, κι εκεί τίποτα, πλαδαρό.Ποδια με πατούσες θηρία.Πραγματικα, όλο ήταν εντελώς αντιερωτικο. Δεν αρκεί που είναι λεπτή, αν δεν έχει κάτι να θυμίζει γυναίκα.
02 Φεβρουαρίου, 2021
Τό νούμερο στὸν τίτλο σέ τί ἀναφέρεται; Χμμμ;Χμμμ;
02 Φεβρουαρίου, 2021
@hornyasfuck Τιποτα, το νουμερο δειχνει απλα οτι ο παραπανω τιτλος εχει ξαναχρησιμοποιηθει πολλακις απο συναγωνιστες και οτι αυτη η παρομοια ισχυε και θα ισχυει για παντα. Χαρην αστεϊσμου το εβαλα. Μακαρι να ισχυαν τα καλα και ενθουσιωδη λογια , αλλα δεν...το ακομα πιο τραγικο ειναι οτι την κοστολογουν και παραπανω απο τις αλλες κοπελες.
02 Φεβρουαρίου, 2021
Το κορίτσι είναι τελείως amateur και όλα επάνω της είναι απολύτως φυσικά.
Αν όμως είχε την πείρα και ένα στυλίστα δίπλα της να την βάψει, ντύσει και γυμνάσει δεν θα εργαζόταν στην Ελλάδα ...
Εμένα μου αρέσει που είναι φυσική !!!
Άσε που στήνεται όπως θέλεις για να τον φάει κανονικότατα ...
03 Φεβρουαρίου, 2021
@Annapurna
Ενα θετικο που εχει ειναι η απουσια τατου. Κι εμενα μου αρεσει η φυσικη ομορφια και το amateur.
ΟΜΩΣ: Στις κριτικες την περιγραφουν σαν την απολυτη θεα. ΔΕΝ ειναι. Δεν ειπα οτι ειναι ασχημη, αλλα ειχε στοιχεια που δεν δικαιολογουν τους διθυραμβους.
Τωρα το οτι στηνεται να τον φαει, κι αυτο το στοιχειωδες το γραφεις ως πλεονεκτημα, τι να πω...
review reaction 1 Jack Skellington
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8