Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 13 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντησα την Τζένη πριν λίγες μέρες, για την διαδικασία κλεισίματος του ραντεβού με την τηλεφωνήτρια, μην λέμε τα ίδια.... καλύτερα δεν γίνεται. Η Τζένη είναι μια όμορφη πιτσιρίκια, στρογγυλό προσωπάκι, ανοιχτόχρωμα μάτια, γλυκό χαμόγελο και σέξι φωνούλα. Δεν την έκανα πάνω από 20 με τίποτα, νέα στην δουλειά απ ότι μ είπε, με όρεξη. πριν καν πάει να φρεσκαριστει στο μπάνιο άρχισε το χουφτομα και τα φιλιά με πάθος, με αιφνιδίασε.
Βγήκε απ το μπάνιο και μου ορμάει.. μια γλυκούλα αγριόγατα, με βάζει κάτω και αρχίζει την δουλειά της. όπα λέω... τι είναι αυτη; έλεγα να πάω σιγά σιγά αλλά αυτή με έβαλε κάτω κ μου άλλαξε τα φώτα, δυνατό σεξ, πολλά πολλά φιλιά, σφιχτό κορμί, και συνεχώς να αλλάζει στάσεις. Να αρχίζει να ιδρώνει γιατί αργουσα αλλά αυτή δεν άλλαζε ρυθμό.... ντουρασελ!! την σταμάτησα εγώ, διάλλειμα λέω.... δεν μπορώ...αρχιζει με το χέρι, σε 2-3 λεπτά τσουπ!! πάλι επάνω, δεν επερνε χαμπάρι από κούραση, από τίποτα.... μέχρι που έβγαλε το προφυλακτικό και τελείωσα στο χέρι της. Λίγο κουβέντα μέχρι να έρθει η ώρα να φύγει και καληνύχτα! πολύ φιλότιμη και μου έδειξε ότι σέβεται αυτόν που δίνει το ποσό που ζητάει για να κάνει κάποιος σεξ μαζί της, χωρίς να προσπαθεί να γλιτώσει χρόνο....

Πληροφορίες Συνάντησης

Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
koskam
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
8.977
Πόντοι:
3.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, THV, Alexanders και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Φεβρουαρίου, 2021
Μας πρήξατε με διαφημίσεις....
Δεν ξέρω τι λεφτά δίνουν τα γραφεία να το κάνω και εγώ αυτή τη δουλειάΧμμμ;
02 Φεβρουαρίου, 2021
Ποσειδώνα.... τρελά λευτα!!! αφού σκέφτομαι να παρατήσω την δουλειά μου και να γράφω μόνο εδώ! άσε που κάθε 50 λέξεις έχει άπο 1 κιλό κοντοσουβλι
02 Φεβρουαρίου, 2021
Φιλε posedon έχεις δίκιο.
Όταν βλέπεις κριτικές ενός ατόμου και είναι όλες για κοπέλες ενος γραφείου και όλες με βαθμολογία πάνω απο 8 κάνει καραμπαμ οτι είναι προμοτορας.
02 Φεβρουαρίου, 2021
ΑΝ θέλετε να δείτε τον λόγο, που περνω μόνο από Magic και την Μελίνα, το έχω γράψει.... ψάξτε και θα το βρείτε, αν δεν θέλετε, και πιστεύεται ότι είμαι αυτό που λέτε, Ε.... στ'αρχιδια μου κιόλας
02 Φεβρουαρίου, 2021
ρε .... τζόν.... και γιατί δεν έχω καμία κριτική για της ακριβές κοπέλες;;; τι λέει το πόρισμα σου γ αυτο;; Ότι για το δικό μου γούστο ήταν κάτω από 8, που είναι αρκετές , δεν γράφω, γιατί μπορεί για μένα να είναι χάλια αλλά για άλλον να είναι σούπερ. δεν θα θάψω κοπέλα αν δεν περασω καλά εγώ..... απλά δεν θα γράψω
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5