Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 7 10
Call-Girls 12745
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γυναίκα γύρω στα 35 ασύλληπτης εμφάνισης, ξανθό
μαλλί κομμωτηρίου, καταπράσινα στρογγυλά μάτια, θελκτικό γυναικείο σώμα και δύο
πόδια τα οποία είναι σαν γλυπτά! Ότι βλέπετε στις φωτο. Με το γραφείο πολύ καλή συνεννόηση, ήταν διαθέσιμη εντός της ημέρας, από τηλέφωνο πάντα μιας και μένω μόνος και δεν έχω "θέματα" ,στο παρελθόν βέβαια είχα δυσκολευτεί
να την κλείσω αφού απ ότι φαίνεται είναι περιζήτητη! Το κορίτσι έφτασε με 10 λεπτά καθυστέρηση. Ξεκινήσαμε με γλωσσόφιλα με το καλημέρα και την έριξα στο κρεβάτι πριν γδυθεί όπου με γύρισε ανάσκελα, μου έβγαλε τη φόρμα
και ξεκίνησε κατευθείαν με πίπα καθώς κατάλαβε οτι ήμουν ήδη έτοιμος. Ναι! Αμέσως γδύθηκε πήγε για φρεσκάρισμα και γύρισε αντικρύζοντας πως ήμουν ήδη έτοιμος για δεύτερο γύρο! Τι να κάνουμε παιδιά
καύλωνα μόνο στη θέα της... Αλλάξαμε 3 στάσεις και κατέθεσα στο στοματάκι της κοιτάζοντάς τις ορθάνοιχτες ματάρες της. Προς το τέλος τα είπαμε και λιγάκι μισά ελληνικά εκείνη μισά ρώσικα εγώ κάτι καταφέραμε. Τα λεφτά της τα δωσα στο τέλος αφού στην αρχή όρμηξα σαν μαστουρωμένο ορκ πάνω της. Σχολίασε οτι έχω πολύ ωραίο εργένικο σπίτι-γκομενοφωλίτσα Μεγάλο χαμόγελο Τη συστήνω ανεπιφύλακτα τα αξίζει τα λεφτά της Έρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 31, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Πρακτωρ Θου-Βου
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
1.009
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, Πολυχρόνης, Alex(7) και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού