Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 12 10
Call-Girls 27378
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπέρα συναγωνιστές.κανονιζω αργά βραδάκι με Βίκυ παρασηρημμενος απ' τις κριτικές..1ο φαύλο ανοίγω κ βλέπω ένα μέτριο σώμα κ πρόσωπο κ μια σαμπρέλα μέση.2ο..καθυστερηση 15 λεπτών χωρίς ενημέρωση..3 φαουλ δν είχε ρέστα ενώ είχα ενημέρωση κ τ λεφτά τ θέλε μπροστά.μου θύμισε στούντιο κορίτσια μόνο π εκεί είναι μουναρες..4 έτρωγε φουλ χρόνο στ κουβέντα κ γνκ είχα ξενερώσει.δν την διώχνω ,δίνω τόπο στ οργή.5 μπαινω γ μπάνιο αλλά 15 λεπτά καθυστέρηση.ερχεται ξεδιπλώνει πετσέτα κ χωρίς ν Μ φιλήσει πουθενά πάει γ πιπα.δν Μ σηκώνεται αρχίζει ν πλένει τ πουτσο μ με υγρό μαντήλο ενώ είχα κάνει πιο πριν μπάνιο κ αρχίζει ν Μ πιάνει κ κουβέντα παράλληλα. βάζωΚαποτα.που ν μ σηκωθεί???κ μ λέει κιόλας ότι τν έχω μεγάλο.(ψεμα@)): Λέω δν γαμιεται .ένα μπιστολι θέλω..τν βάζω στα 4 και μια έρχεται μια μποχιλα-υδρωτιλα κ έβλεπα κ τις τρίχες τις λίγο πιο πάνω στ κωλο κ όλα είναι χαλιαααα.......χύνω.παω στ μπάνιο ,δν Μ άφηνε μέχρι ν Μ πάρει τ προφυλακτικό ν βεβαιωθεί όλα καλά..της λέω ευγενικά πούλο ....οι εποχές είναι δύσκολες ρ μάγκες...σκοπός μια κριτικής είναι ν βοηθήσει τ συναγωνιστη γ τν επιλογή ένος τιμιου νετου..αλλά δυστυχώς λίγες είναι αυτές π αξίζουν.καλα γαμησια ν προσεχεται..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 21, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
275
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, chris1955, Easy Rider(2) και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιανουαρίου, 2021
Μπρ φλ ωρ κρτκ
γμ ν τ μ ν μπρρ

Ήμαρτον με τα μογγολικά!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1