Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 43 10
Call-Girls 111846
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα συνμπουρδελιάρηδες
ήρθε και η δικιά μου σειρά να δώ τι εστί τζοάνα 2
Γενικά έχω αδυναμία σε ψηλές μελαχρινές με ωραίο κώλο.Για μένα το βυζί φτιάχνεται.Ο κώλος όμως πρέπει να είναι από φυσικού του σωστός
Κάτι οι κριτικές για το ωραίο σώμα κάτι η φωτό με το κωλί που είναι γυμνή όρθια κάτι οι καύλες με έκαναν αν την τιμήσω για 1 ώρα σε χοτελί της παραλιακής που δουλεύει παρόλη την κατάσταση
Γενικά ρίσκαρα αλλά δε το μετάνιωσα
Ήρθε το κορίτσι με ένα παλτό καφετί και γόβες στιλετό και ένα καφετί ολόσωμο φόρεμα και με ωραία διάθεση για σεξ
Γδύθηκε και είχε μαύρα εσώρουχα τα έβγαλε αμέσως.Φρεσκαρίστηκε στο ντους γρήγορα και όρμηξε
Λοιπόν το πρόσωπο δεν έιναι άσχημα είναι ιδιαίτερο εμένα μου άρεσε και μου θύμησε τη Σια από το μπατσελορ!!!
Τες πα.Κορμί ωραίο ψηλή με φτιαχτο βυζί με ωραία αίσθηση και το ατού η κωλάρα που δε δίνει.
Παίχτηκα 2 γύροι ο πρώτος με τσιμπουκάρα και στοματογαμήσι και το τέλος στις βυζάρες της.Αν δεν είχε τους περίεργους ήχους στην πίπα θα ήταν σούπερ.Ψεύτικοι ολίγον τι άχρηστοι αλλά μαστόρησα
Τσιγάρο χαλάρωμα και χούφτωμα κώλο βυζί και δαχτύλιασμα και στις 2 τρύπες χωρίς να διαμαρτύρεται ίσα ίσα γούσταρε αλλά το κωλί μάλλον το αφήνει για το γαμπρό.
Γρήγορα ξεκίνησε ο 2 γύρος με τη τζοάνα σε διάφορες στάσεις για κανά 20' όποτε ήρθε το τέλος πάλι στις βυζάρες της.
Είχαμε χρόνο για τσιγαράκι ,έγινε έκανε το ντουζάκι της χαιρετηθήκαμε και έληξε η συνεδρία
Πέρασα ωραία Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας
Εύχομαι να τελειώσει η κατάσταση που ζούμε γρήγορα και να συνεχιστεί η πορνομπουρδελοπεριπετειά μας σε νέα επεισόδια
Καλά γαμήσια

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 29, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Ιαν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.131
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, OUROBOROS, THV και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού