Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 87 10
Call-Girls 194167
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αλεξία λοιπόν. Συνάντηση Νοέμβριο του 2020 αν θυμάμαι καλά.

Το δεύτερο καλύτερο γαμήσι της ζωής μου που έχω κάνει με έσκορτ. Το πρώτο το κρατάει ακόμη μία Τσέχα στη Πράγα πριν 4 χρόνια. Ίδια απόδοση με Αλεξία, απλά η εμφάνιση της Τσέχας ήταν υπερμούναρος.

Όχι ότι η Αλεξία δεν είναι ωραία, απλά δεν είναι υπερμούναρος Μεγάλο χαμόγελο

Στα της συνάντησης, άργησε 20 λεπτά να έρθει γιατί είχε κίνηση, με είχε ενημερώσει το γραφείο. Είχε άγχος μη στραβώσω, εγώ ούτε καν Μεγάλο χαμόγελο

Με αρχίζει ένα γλωσσόφιλο κατευθείαν, με άρπαξε από το λαιμό, με κόλλησε στον τοίχο και μου πέταξε το πούτσο έξω. Τι έγινε ρε πούστη λέω, αντιστράφηκαν οι ρόλοι ? Μεγάλο χαμόγελο

Τη διακόπτω λίγο, της λέω μήπως θέλεις κρασάκι, ντουζάκι, κτλ. Όχι μωρό μου λέει, φαίνεται ότι είσαι πεντακάθαρος.

Πέφτει στα γόνατα και αρχίζει μία υπερπιπάρα βαθιά τέρμα στο λαρύγγι, με σάλιο, φτύσιμο, γλύψιμο και καραμέλωμα στα παπάρια μέχρι να λιώσουν. Είχα ζαλιστεί από τη κάβλα σα μεθυσμένος.

Τη σηκώνω, της βγάζω τα ρούχα και αρχίζω να τη δαχτυλιάζω στα όρθια με παράλληλα γλωσσόφιλα. Πετάω τις βυζάρες της έξω και αρχίζω και εκεί το γλύψιμο. Τα βυζιά είναι σιλικόνη αλλά πολύ καλή δουλειά με φυσική αίσθηση.

Εκεί κάνει τη κίνηση ματ Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο Με τραβάει στο κρεβάτι και κάθεται ανάσκελα και με αρχίζει μία ανάποδη πίπα ενώ χάϊδευα τα βυζιά της. Σκύβω να γλύψω βυζί και μουνάκι και με τραβάει πιο κάτω και αρχίζει ένα ανάποδο γλυφοκώλι αδιανόητο Ναι!

Συνέχιζε με πάθος το γλυφοκώλι ενώ εγώ την έπαιζα και ταυτόχρονα δαχτύλιαζα μουνί και χούφτωνα βυζί. Πριν χύσω τον έβαλα στο στόμα και την έχυσα, μου τον στράγγιξε ενώ έβγαλα μία κραυγή πολεμιστή που πρέπει να ακούστηκε σε όλο το ξενοδοχείο.

Διάλειμμα με ντουζάκι και τσιγάρο και πρώτες κουβέντες γνωριμίας Μεγάλο χαμόγελο Συμπαθητικό πρόσωπο με όμορφα μάτια και καβλιάρικη φωνή που φέρνει σε ματσούκα. Ωραίο κορμί μικροκαμωμένη αλλά γυναικείο με πιασίματα κάβλα !

Μου άρχισε τις ιστορίες για παρτούζες, λεσβιακά, ότι γουστάρει τις γυναίκες και μου έγινε κοντάρι.

Ο δεύτερος ήταν όπως ο πρώτος με τη προσθήκη του πρωκτικού που το δουλεύει πολύ καλά.

Η Αλεξία είναι από τα γαμήσια που σκέφτεσαι και τον παίζεις με κλειστά μάτια για να το ξαναζήσεις.

Μου είπε ότι κάνει πολύ καλό duo με την Natali και ότι αυτή κάνει ακόμη καλύτερη πίπα που αμφιβάλλω Μεγάλο χαμόγελο

Μου είπε να της πάρω και θα περάσω καλά και δεν αμφιβάλλω καθόλου για αυτό.

Αλεξία είσαι κάβλα !

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
390€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Myk69
Σπουδαίος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
1.348
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, STAVROS6969, alpula και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού