Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 9 10
Call-Girls 17755
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πολύ δουλειά έπεσε στους αγγέλους το γραφείο τέτοια κίνηση ούτε σε λαικο πορνείο...
Τις καλές τις τοπ τις βίζιτες δεν βρήκα να γαμησω,διάλεξα άλλη πιο απλή το πουτσο να βυθίσω...
Μερσεντές μη διαθέσιμη μα ούτε και Τζοανα έτσι αδέρφια μου κατέληξα να πάρω την Ιβανα!
Πιο όμορφη περίμενα να είναι η Ιβανα,μα την κράτησα δεν την έδιωξα σαν να τανε φακλανα...!
Πουτανια μην περιμένετε να πάρετεαε αυτό το εσκορτακι γιατί είναι πιο γλυκό μαζεμένο κοριτσάκι...
Γλωσσοφιλο φρεναρισε δεν έδωσε με πάθος λίγο τα χείλη ακούμπησα μα όλο είναι λάθος....
Στην πίπα δεν τρελάθηκα δεν έβγαλα βραβείο μα σαν τη Ντασα δεν ξεχνώ αυτό είναι λαχείο...
Την πήδηξα με δύναμη σε στάση σαν σκυλάκι αφού όλο δεν έμπαινε άρχισε παιχνιδάκι.
Την γάμησα λίγο πολύ γρήγορα να φύγουν τα χοντραδια,πολλά μην περιμένετε δεν άφησε σημάδια...
Το χυσι μου το πεταξα μέσα στο λάστιχο της στα τέσσερα με καύλωσε δείχνοντας τον ποπό της...
Συζήτηση πολύ δεν έκανα ήμουν ξενερωμενος γιατί την γάμησα και φεύγω καυλωμένος...
Πάω στην επόμενη να ρίξω άλλη μια,κοιτάχτε τι μας βρήκε μέσα στην πανδημία....

Μέτρια εμφάνιση όπως και σεξ υπάρχουν ίσως καλυτερες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
lavro
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
47
Likes:
7.134
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 Constantinos27, olddog, TOMCRUISE και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιανουαρίου, 2021
Έπρεπε να κρατηθείς. Οι καύλες ΔΕΝ είναι ποτέ σύμμαχος μας. Μονο η εμπειρία μας σώζει.
Αλλα Τι περίμενες φίλε μου να δεις κανα θεομουνο όπως το περιγράφουν οι προμοτορες..??
27 Ιανουαρίου, 2021
ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
B
Buda
27 Ιανουαρίου, 2021
Προσκύνημα
Προσκύνημα

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3