Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 21 10
Call-Girls 38039
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Όταν είδα στον ιστό εδώ μέσα στο Μπου πως η γαζέλα επέστρεψε, μια χαρά και μια καύλα μαζί βαρεσαν το καμπανάκι μου.
Κλήση στο γραφείο προχτές και ενημέρωση αμέσως από τη τηλεφωνήτρια, πως δε μπορούσεΚεφάλι σε τοίχο!
κάτι που το καμπανάκι έγινε καμπάνα και συνεχώς σκεφτόμουν το πότε θα την κλείσω.
Με τη συγκεκριμένη έχουμε μια ιστορία καθώς έχουμε ξαναβρεθει που δεν είναι της στιγμής να αναφερθεί,αλλά η πίπα της ήταν για μένα μια από τις 3 τοπ πίπες στη καριέρα μου σαν βιζιτακιας.

Συνάντηση χτες λοιπον εις την οικία μου και κατευθείαν με θυμηθηκε.Απτη πρώτη στιγμή δε ξέρω αυτός ο χαρακτήρας της μάλλον σε κάνει να νοιώθεις μια μίξη οικειότητας και λίγο ντροπής που ένιωσα σαν να ήταν κάποια παλιά σχέση που είχε λήξει χωρίς τσακωμούς κτλ,αλλά για άλλους λόγους,πχ λόγο απόστασης κτλ.

Έτσι ηταν και το γαμησι μας!
Λοιπόν, εμφανησιακα είχε λίγο αλλάξει, μαλλί μπουκλέ που με τις ματαρες αυτές και τις χειλαρες αυτες ήταν σαν κουκλάκι λούτρινο.
Σώμα διατηρημένο αφού και σε ηλικία είναι μικρό το γαζελακι,λίγα κιλακια στον ποπουλι της τα έχει πάρει, βυζάκια στη θέση τους,κοιλίτσα όμορφη,ΡΟΓΑ ΚΕΡΑΣΙ όπως τότε.προσωπικα η μεγαλύτερη που έχω πιπιλισει.

Ξεκινήσαμε με ρυθμούς πάθους, φιλάκια που έγιναν φιλαρες βαθιές, και πίπα γλυφομούνι σε 69 και με τους δυο μας να τρώει στη κυριολεξία ο ένας τον άλλον.

Γαμησι στο σαλόνι και στο δωμάτιο, γαμησι αγκαλιά αλλά και σαν ξένοι, αλλά όπου και όπως μας έκατσε παντού περιέλαμβανε αγάπη και πάθος.
Έτσι γαμιοταν και τότε έτσι με αποτελείωσε και τώρα.

Με αγάπη και στοργή το γαμας όπως θες,έτσι άλλωστε θα καταλάβεις αμέσως πως της αρέσει αν είσαι λίγο έμπειρος.

Το κορίτσι μπορεί έξτρα να μην έχει, δε μου φάνηκαν ποτέ ότι κάτι έλειπε, και σίγουρα το VFM εδώ είναι απίστευτα καλό.

Μιλησαμε και λίγο για το διάστημα που έλειπε, μου είπε για κάποια προσωπικά της, δε ξέρει πόσο θα κάνει τη δουλειά ακόμα αλλά όπως είπε είναι πάλι εδώ και αυτό που κάνει πρέπει να το κάνει καλά.

Το κάνεις τέλεια κουκλάκι μου !!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 12, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Metr69
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
3 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
191
Likes:
8.444
Πόντοι:
30.082
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, nosferat21, hornyasfuck και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού