Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 12 10
Call-Girls 28093
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωτα απο ολα ευχομαι σε ολους καλη χρονια με υγεια και οσο ποιο συντομα να τελειωσει αυτη η πολυ ασχημη περιπετεια που περναμε ολοι μας εδω και 1 χρονο τωρα. Η αισθηση στερησης της ελευθεριας μας αλλα και το οικονομικο που ταλαιπωρει και θα ταλαιπωρει για πολυ καιρο ακομη πολυ κοσμο ειναι μια ευκαιρια για σκεψη απο ολους μας για αλλαγη κατευθυνσης και στο πως ψηφιζουμε , ζουμε , συμπεριφερομαστε και για πολλα αλλα. Παμε τωρα στο θεμα μας. Ζητησα πολλες κοπελες απο την Νικολ που δεν ητανε διαθεσιμες για διαφορους λογους και τελικα κατεληξα για την εμπειρια ποιο πολυ με την Μελανια. Δεν το λεω απο θεμα εμφανισης λογω οτι το γκομενακι τα σπαει. Αλλα οπως ξερετε το πολυ gfe δεν με ενθουσιαζει γενικα. Μελανια πολυ ομορφο προσωπο , βυζαρες πλαστικες 4αρια , χειλαρες φυσικες μεγαλες , ματαρες απαιχτες και κωλαρα στημενη για αμαρτιες. Πιπα κανονικη τιποτα το ιδιαιτερο , προγραμμα για ατομα χαλαρα ησυχα , οχι τρελλα σαν και εμενα , που τους αρεσει η πολυ χαλαρη ζωη , η γυναικα να ψιλομιλαει και να ειναι πολυ ησυχη και χαλαρη σαν και αυτους. Φιλι παθιαρικο με παιχνιδι με τα χειλια , της αρεσει χαιδεμα στα μαλλια , πλατη , φιλια με γλωσσα στον λαιμο , τρελλαινεται για κλειτορειδικο γλυφομουνι , οπου χυνει κανονικα. Στηνεται με την πολυ καλη κωλαρα της και της αρεσει πολυ το πισωκολλητο. Βγαζει κατι αναστεναγμους καυλας , δεν βριζει , δεν φωναζει , μολις αρχισα τα σκαμπιλια τραβηχτηκε να καταλαβω οτι δεν τα θελει. Απο πανω χαλαρα με χαλαρες κινησεις σε γαμαει στην ιδια σταση. Ιεραποστολικο μολις πηγα να ανοιξω τερμα ποδια η πολυ ψηλα , ειδα λιγο οτι ζοριστηκε , μολις αρχισα σκληρο σφυροκοπημα με πιεση στην μουρη με τα χερια μου , ανοιγμα στοματος κλπ , δεν πολυτρελλαθηκε. Γενικα για να πεις οτι γαμησες ενα πολυ ωραιο μουνακι οταν ησουνα φοιτητης στο πανεπιστημιο , η μεσηλικας που το ευχαριστιεται επειδη γαμαει ενα ομορφο πιπινι. Αν θελετε οπως εγω , σκληρα , δεσιματα , βρισιμο , σφαλιαρες , δονητες , χειροπεδες , μασκες , deepthroat , mouthfucking , anal , χυσιματα σε προσωπο η στομα η να τα καταπινει , ξεχαστε το. Δεν γουσταρει ουτε λεσβιακο απο οτι μου ειπε και παρτουζες. Ακομη δεν πολυ γουσταρει τις πολυλογιες , λιγα λογια και καλα. Δεν πιανεις ευκολα μαζι της ιδιαιτερη κουβεντα. Γενικα αυτα ειναι που ειδα. Πιστευω να βοηθησα σε μια αντικειμενικη εικονα για την Μελανια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 28, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, hornyasfuck, THV και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού