Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 14 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλησπέρα σας
κορονοκαβλες Στο φουλ δεν άντεξα έκανα την αμαρτία μου τελειώνω την δουλειά και ντουγρού για το ξενοδοχείο μιλάω με το γραφείο κανονίζω να έρθει η κοπέλα αλλά πριν να με πάρουν να έχει πρόλαβα να φύγει η άλλη κοπέλα..ναι κύριοι όλα για όλα 2 κοπέλες back to back Το γραφείο τυπικότατο με παίρνει την ώρα που είπαμε να με ρωτήσει αν μπορεί η κοπέλα να έρθει και ανεβαίνει το καβλακι ύφος λίγο μπλαζέ αλλά κατάλαβε οτι θα έτρωγε καλά όποτε δεν το συνέχισε ..ξεκινάει να τρίβεται στο κρεβάτι σαν γάτουλα με τραβάει κοντά και πέφτουν τα πρώτα γλώσσοφιλα!Εδω να πω ότι στο site του GLE λέει για φυσικό στήθος κάτι το οποίο δεν παίζει είναι σιλικόνη αλλά καλή λίγο σκληρή και piercing!ξεκιναει πίπα καλή με χέρι στην αρχή της το τραβάω εκεί είδα ότι δεν τον έπαιρνε όλο μέσα και κάτι το οποίο άλλαξε άμεσα καθώς στα καπάκια το γύρισα σε mouthfuck!Μετα την πίπα ήρθε το μουνακι φουσκομουνακι δηλαδή ..δέχεται δάχτυλα αλλά δεν το παρά έκανα είδα ότι με το ένα ήταν οκ όποτε κατέβασε υγρασία μια χαρα .. γαμησι σε τρεις στάσεις μια από πάνω μου που δίνει πόνο μια στα τέσσερα που έσπρωχνε και αυτή να μπει πιο βαθειά εεεε οκ ποσό ποιο βαθειά μέχρι εκεί δεν έχω άλλο και μια πλάγια για να πάρω ανάσες τελείωμα στο σώμα και τσιγάρο!Γενικα να ξέρετε καπνίζει δεν με πειράζει γιατί και εγώ καπνίζω όποτε οκ για μένα .. 2ος γύρος στις ίδιες στάσεις αλλά δεν τελείωσε ποτέ ..το κορίτσι το πάλεψε να τελειώσω Αλλά δεν γινόταν πιστεύω αν είχα δει μόνο την maya εκείνη την μέρα θα ήταν καλύτερα αλλά δεν βαριέσαι πέρασα καλά αυτό με νοιάζει !! Τώρα τιμή έδωσα 150 με σκοπό να αφήσω 10€ στην κοπέλα ρέστα δεν πείρα ποτέ θα προτιμούσα να έκανε την κίνηση να τα δώσει αλλά δεν την έκανα μου αρέσει να δίνω τιπς όπως όταν πάω να πλύνω το αμαξι γιατί ξέρω ότι θα το εκτιμήσει αυτός που δουλεύει για μένα με σκοπό την επόμενη φορά να με προσέξει αλλά και επειδή το αξίζει Αλλά οκ όλα καλά ! Θα την ξανά συναντούσα σίγουρα!
Προσοχή ερωτεύσιμη!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 28, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Reddotkilling
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
726
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, roughfucker, Larson και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Δεκεμβρίου, 2020
Αυτή γράψανε πολλοί παίχτες ότι δεν....Χμμμ;Λύπη
30 Δεκεμβρίου, 2020
Άμα είχα διαβάσει τις κριτικές θα είχα πάει έτοιμος δεν θα της άφηνα περιθώρια απλά μου πήρε μερικα λεπτά να Να την χειριστώ σωστά
27 Μαρτίου, 2021
Έχουμε πληροφορηθεί αν εργάζεται ακόμα?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3