Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 19 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Άργησε είκοσι λεπτά αλλά δεν με πείραξε καθόλου γιατί το ραντεβού κανονίστηκε τελευταία στιγμή. Το κορμί της είναι καθαρό 10αρι. Φιλί δεν δίνει στο στόμα. Μου είπε κάτι περίεργα ότι έχει κάνει καυτηρίαση ότι κάτι έπαθε και και και.... Μλκιες. Πίπα πολύ καλή με κέφι να σε ικανοποιήσει. Στο σεξ όμως. Στα τέσσερα είναι το δυνατό της σημείο ξέρει να στήνεται και απολαμβάνεις και την θέα, αλλά , το πρόσωπο της σε όλη την διάρκεια της συνάντησης έχει μια έκφραση θέλω να πάρω τα λεφτά να φύγω το οποίο με ξενέρωσε πάρα πολύ. Δεν αφήνει να τελειώσεις στο στόμα. Την πρώτη φορά μου πήρε δέκα λεπτά να τελειώσω. Στην δεύτερη μετά από 25 λεπτά μου είπε δεν αντέχω άλλο με έχεις βγάλει οφ.. οκ της λέω πίπα να τελειώσω. Μετά από κάνα 5λεπτο και ενώ προσπαθούσε να με κάνει να τελειώσω μου λέει τέλος δεν έχω άλλη δύναμη.... Τραγικό. Δεν θα ξανά έκλεινα ραντεβού.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 29, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Οκτ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
218
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dimp107, t0t3m, Easy Rider(2) και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Δεκεμβρίου, 2020
Χάλια μαύρα πάλι καλά που έγραψες φίλε για να μην την πατήσει κανένας άλλος η κοπέλα δηλαδή παίρνει τόσα φράγκα και δεν προσφέρει σωστές υπηρεσίες.
Προσωπικά φίλοι μου εγώ σπάνια εμπιστεύομαι τα γραφεία που διαφημίζονται εδώ δουλεύω με άλλα γραφεία και φυσικά ανεξάρτητες γιατί ξέρουμε όλοι και ειδικά αυτοί που έχουν κλάψει δυστυχώς τα λεφτά τους ότι παίζει μουφα
31 Δεκεμβρίου, 2020
Η συγκεκριμένη κοπέλα όπως έχω καταλάβει είναι με τα φεγγάρια της (δλδ τι της συμβαίνει στη προσωπική ζωή)
Έχω περάσει θεϊκές στιγμές μαζί της! Ιδίως με την κωλαρα της...
Για μένα ήταν στανταρακι μεχρι που οι υπηρεσίες της - συμπεριφορά της, είχαν διακυμάνσεις με κυριότερη την άρνηση να την ξεκωλιαζω.
Και στο συγκεκριμένο "σπορ" καλό είναι να κάνεις αλλαγές και να μην μένεις σταθερός!
Όμως τέτοια συμπεριφορά όπως περιγράφεται, ποτέ δεν είχε απέναντι μου. Πάντα τιμουσε τα λεφτά της απλά με τέτοια γυναικάρα περιμένεις κάθε φορά το μέγιστο.
Έχω διαβάσει τα αρνητικά που γράφονται (δεν γράφω για να τα διαψεύσω) και το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι σε μένα δεν είχαν συμβεί αυτά (μέχρι την Άνοιξη που την είδα τελευταία φορά)
Ίσως, εδώ και 2+ χρόνια που είναι στο χώρο (από το diva, πριν δεν ξερω) να την έκαναν πιο "επαγγελματία" με αποτέλεσμα να πέσει η ποιότητα.
Πάντως όταν διψάει για πουτσα είναι μέσα στις καλύτερες και κρίμα που συμπεριφερεται έτσι τώρα... (όπως γράφετε)

Πάντως το μόνο σίγουρο είναι ότι το γραφείο δεν φταίει για την συμπεριφορά των κοριτσιών και διαφωνώ ότι είναι κανόνας ότι οι ανεξάρτητες είναι καλύτερες από τα γραφεία.
Είναι κάθε φορά σε ποια περίπτωση θα πέσεις.

Αντε να εμβολιαστουμε, να γαμησουμε ξανά !!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2