Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 13 10
Call-Girls 29053
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα φίλοι μου και χρόνια πολλά σε όλους με υγεία. Απογευματάκι λοιπόν στη λεωφόρο του έρωτα και στο γνωστό χοτέλι χτυπάω την πόρτα μετά από μεγάλο διάστημα αποχής από αυτή τη δραστηριότητα λόγω κορονοιού. Μου ανοίγει μία όμορφη και ψιλή κοπέλα, με φυσικό δυάρι προς δυόμιση στήθος με ωραία ρογίτσα, αδύνατη, φορώντας ένα σέξι κόκκινο ολόσωμο κορμάκι και από πάνω μία μαύρη ρόμπα. Η κοπέλα είναι ίδια με τις φωτογραφίες αφαιρώντας τη λάμψη και σημειωτέον ότι εγώ τη συνάντησα στο χώρο της με πολύ ελαφρύ μακιγιάζ. Στην επικοινωνία στην αρχή ήταν λίγο μαγκωμένη αλλά στη συνέχεια καλυτέρεψε. Φιλάει ωραία με γλώσσα ελαφρώς στην αρχή αλλά μετά σιγά σιγά παθιάζεται μόλις ανάψει. Πίπα ικανοποιητική με προσπάθεια για deep και περιποίηση των δίδυμων. Παίχτηκαν δύο γύροι ιεραποστολικά και στα τέσσερα με τελείωμα στο στόμα και ενδιάμεσο διάλυμα για μασάζ. Σε γενικές γραμμές η κοπέλα προσφέρεται για GFE και όχι για PSE δέχεται καθοδήγηση και της αρέσει γενικά να περιποιείται το σύντροφο της. Έγραψα ότι δεν θα την ξανασυναντούσα γιατί υπάρχει μεγάλη ποικιλία. Καλή χρονιά σε όλους με υγεία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 28, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Προμότορας
Εγγραφή:
9 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
2.615
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, THV, kwstasxat και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού