Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η ημερομηνία της συνάντησης ενδεικτική, ύστερα από τα καλά σχόλια για την κοπέλα είπα να δοκιμάσω. 2-3 μηνύματα με το γραφείο και η κοπέλα ήταν στην ώρα της.

Στα της εμφάνισης, πρόσωπο πολύ άγριο όχι τόσο στα γούστα μου αλλά το σώμα σίγουρα από τα καλύτερα στον χώρο δίχως συζήτηση. Στήθος πλαστικό όσο πρέπει, και πίσω σύστημα τρομερό με πολλά τατουάζ σε όλο της το σώμα κάτι που δεν με χάλασε γιατί της πάνε.

Μπήκε για ένα γρήγορο ντουζάκι και γύρισε γυμνή κατευθείαν για τον αγώνα. Ξεκίνημα με φιλιά στο σώμα απο μεριάς της και πίπα χωρίς χέρια κυρίως... τον εξαφάνιζε, πολύ καλό επίπεδο και αίσθηση. Συνέχεια με 3-4 στάσεις για κανένα τέταρτο και τελείωμα πάλι με πίπα οπου τα πήρε όλα στο στοματάκι της. Είναι κοπέλα καθαρά για PSE, χωρίς την ιδιαίτερη διάθεση αλλά με αυτό το σώμα καλύπτει τα κενά. Διάλειμμα για τσιγάρο, επικοινωνιακά είναι πολύ καλή , θα γελάσετε, αλλά μην την αφήσετε να μιλάει πολύ γιατί θα σας φάει τον χρόνο , όπως και μου έγινε!

Καλά γαμήσα! Κατσικογάμης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 26, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
227
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, mancunian1986, chris1955 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Δεκεμβρίου, 2020
Εγώ το πρόσωπο της το θεωρώ καρτούν οι άγριο. Σαν παραμορφωμένο και αστείο. Στα άλλα πολύ καλή όπως λες.
review reaction 1 hornyasfuck, samis11
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1