Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 7 10
Call-Girls 16691
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ντουο Ταμυ Σαντρα. Δηλαδη τωρα τι να γραψω κακη κριτικη λεγωντας ψεμματα για να μην πουν ορισμενοι κομπλεξικοι οπως ο WHATABOUTFUCK οτι ειμαι εγκαθετος? Μονο απο το ονομα καταλαβαινεις περι τινος προκειται. Αλλος σοφος των παντων εδω μεσα με ακουσον ακουσον 2 κριτικες! Ταμυ μετριο προσωπο , πολυ ωραιο φυσικο σωμα με βυζαρες φυσικες στητες και πεταχτο κωλαρακι. Γλυκια κοπελλα και πολυ ευγενικη. Σαντρα τα εχουνε πει πολυ, για εμενα πολυ βελτιωμενη σε εμφανιση απο την τελευταια φορα που την ειδα. Ποιο φρεσκια γενικα και αδυνατισμενη σε σημειο να εχει φτιαξει αρκετα το σωμα της. Την Σαντρα γενικα δεν την παιρνεις για την εμφανιση της αλλα για το προγραμμα της και ειδικα για την διαστημικη πιπα της. Αυτη την στιγμη νομιζω ειναι η καλυτερη πιπα της αγορας των εσκορντ απουσια των γνωστων εσκορντ της πιπας. Προγραμμα και οι δυο τους παρα πολυ καλο ταιριαζουνε σε χημεια γιατι ειναι και οι δυο καλοσυνατες και καυλιαρες. Διπλη παρα πολυ καλη πιπα και απο τις δυο με πολλες εναλλαγες και μαστερ την Σαντρα που καταπινει τον πουτσο λες και δεν υπαρχει. Με τα ζορια κρατιεσαι να μην τελειωσεις οταν αρχιζει τα αεροπλανικα της. Η πλακα ειναι δεν βαριεται να ρουφαει και αν την αφησεις μια ωρα μπορει να σου παιρνει ασταματητα πιπα. Η Ταμυ ειναι και αυτη πολυ καλη στην πιπα αλλα αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι οτι εχει πολυ ωραιο κορμι. Παρα πολυ ωραια φυσικα 3αρια βυζια , ωραιο πεταχτο κωλαρακι που το στηνει πολυ ωραια και ειναι πολυ καυλιαρα. Στο πισοκωλητο εβριζε στα Ρωσικα και την εβλεπα ειχε καυλωσει αληθινα δεν προσποιοτανε. Βαραγε μονη της τα κωλομερια της και τουρλωνε το κωλαρακι της οσο ποιο πολυ μπορουσε. Πολυ καλο εργαλειο και ασχετα τις μαλακιες που ακουγονται οποιος παει θα ευχαριστηθει γαμησι. Πολυ καλη και στην απο πανω σταση που μου εκανε αρκετα παιχνιδια. Για την Σαντρα δεν θα πω πολλα μονο οτι ειναι φοβερη σε ολα της στο προγραμμα. Μινιον μεγεθος και μετρια εμφανισιακα. Παρα πολυ καλο ντουο , χωρις διαφημιση , χωρις καμμια διαθεση για παραμυθια. Οτι ειδα αυτο λεω. Δεν θα χαλασω την διασκεδαση μου και εκει που περναω καλα για να ικανοποιησω την μαλακια μερικων καθυστερημενων στο μυαλο. Ο καθενας ειναι ελευθερος να εχει τις προτιμησεις του χωρις να καταπιεζεται απο τι θελει ο ενας και ο αλλος. Δημοκρατια εχουμε ετσι λετε οι δημοκρατες αλλιως ψηφιστε χουντα μπας και δουμε προκοπη σε αυτον τον τοπο. Τοτε θα μπορειτε να μου λετε τι να κανω και τι να γραφω. Αλλα μεχρι να ξυπνησετε απο τον ληθαργο σας φορεστε την μασκα σας και καληνυχτα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 22, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
320€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Weruloa, mixalis mixoy, chris1955 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Δεκεμβρίου, 2020
Βάλε τὴν κριτική καί στῆς Σάντρας τὸ προφίλ... Ἔτσι γιά νά'ναι κομπλέ...
23 Δεκεμβρίου, 2020
Ποσες φορες τις εχυσες αμιγκο;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2