Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 16 10
Call-Girls 47222
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Την είχα στο πλάνο γιατί είναι κοκκινομάλλα, εξάλλου δεν είναι και παρά πολλές... άρα στο μυαλό μου έπρεπε να την δοκιμάσω.

Εύκολο το ραντεβού με το γραφείο, αλλά ενώ συνήθως ενημερώνουν για μικρές καθυστερήσεις αυτή τη φορά με άφησαν να περιμένω μέχρι να ενοχλήσω εγώ. Γιατί έτσι ρε παιδιά; Χμμμ;

Έρχεται η Μαριάνα, πρώτο σοκ. Το πρόσωπο δεν μου άρεσε, αλλά οκ γούστα είναι αυτά. Ναι κόκκινα μαλλιά, ναι μπλε μάτια αλλά κάτι με χαλούσε, λίγο πιο γερασμένο θα έλεγα από τα γούστα μου. 30 δεν είναι σίγουρα! Τόσο μου είπε...

Επικοινωνία εξαιρετική, μιλάει ελληνικά τέλεια, και το social πολύ καλό. Δε θέλει να φάει χρόνο απλά της αρέσει το social από ότι κατάλαβα. Η ίδια θα διακόψει για μπάνιο η για να πας για δεύτερο γύρο.

Πάει για μπάνιο έρχεται με την πετσέτα τη πετάει και δεύτερο σοκ. Έχει κοιλιά! Κάποιους μπορεί να μη τους ενοχλεί αλλά πραγματικά με χάλασε. Σε σημείο που τη γύρισα στα 4 γιατί αλλιώς δεν ξέρω αν θα τελείωνα.

Κατά τα αλλά αντέχει, μου έβγαλε κάτι άγριο, έπαιξε mouth fucking, στα 4 χαστούκια στο κώλο, και τράβηγμα μαλλιών, χωρίς να παραπονεθεί καθόλου. Στο δεύτερο γύρο απλά απόλαυσα την εξαιρετική της πίπα, που είναι για σεμινάριο! Από τις καλύτερες ever. Προς τιμής τα πήρε στο στόμα, και φεύγοντας δε δέχθηκε τα έξτρα που της έδωσα για CIM.

Γενικά σίγουρα εξαιρετική επικοινωνία, αλλά και συμπεριφορά. Το σώμα και το πρόσωπο όμως με χάλασαν. Συμπεριφορά και επικοινωνία θα έβαζα 10 αν με άφηνε. Διάθεση 9.

Ήθελα να είναι το cg που θα κλείσω τη χρόνια, αλλά τώρα νιώθω ότι κάτι λείπει...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 19, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
singleasthat
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
635
Πόντοι:
300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, WHATABOUTFUCK, Constantinos27 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού