Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μιας και ξεκίνησα πάλι τις κριτικές, είπα να γράψω και μερικές χρωστούμενες. Προ Lockdown 2 λοιπόν κάπου στα τέλη Αυγούστου, συνάντησα την εν λόγω κορασίδα. Την Ιζαμπέλα (καtα την γνώμη μου, Lanny Barbie του Glamour) ήθελα αλλά δεν ήταν διαθέσιμη ούτε με προεδρικό διάταγμα.
Η βαθμολογία μου είναι λίγο περίεργη αλλά θα είμαι σαφής. Όπως προαναφέρθηκε και από άλλους, η Sofie έχει πολύ ωραίο πρόσωπο, λάγνο θα έλεγα αλλά πολύ σοβάς σε βαθμό που να μυρίζουν πάνω από 5 χημικές ενώσεις. Σωματικά αυτό που με χάλασε δεν ήταν τα έξτρα κιλά (κι εγώ δεν πάω πίσω) αλλά ότι ήταν σαν τσουβάλι η εμφάνιση της, σερνότανε...δεν μου ερχεται η σωστή λέξη τώρα... συν το γεγονός ότι της είπα 3 φορές με ωραίο τρόπο (να φέρω πετσέτα?, το νερό είναι ακόμα ζεστό...) να κάνει μπάνιο για να αρχίσουμε! Επικοινωνία και σωματικά και στα Αγγλικά, είχαμε πολύ καλή. Διάθεση για σεξ, δεν είχε, σιγά σιγά κάτι το ποτό, κάτι η κουβέντα κάτι το μπαλαμούτι άρχισε να ενδίδει (μέχρι και τσόντα βάλαμε). Σαν βυζολάγνος και μουνογλείφτης άρρωστος έπεσα με τα μούτρα, ευχαριστήθηκα παχιά μουνόχειλα και αυτή άρχισε να τρέχει υγρά, καύλωσα φουλ και μπήκα μέχρι πάτο στο πηγάδι..το μουνί της τίγκα στ υγρό και καυτό δεν άργησα να τη λούσω. Με τα πολλά (άντε πάλι να συρθεί στο μπάνιο να καπνίσει να πιει) λέω πάμε για το δεύτερο γύρω. Ξεκίνησα να μαλακώσω την κωλοτρυπίδα.....γυρνάει και μου λέει σε πειράζει να μην γιατι ο προηγούμενος δεν το είχε και με πόνεσε...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!...δεν ήξερα ποιον να βρίσω τον προηγούμενο η αυτήν. Οκ λέω στα δικά μας...της λεω deepthroat...με βαριά καρδιά το έκανε αλλά το έκανε..σκέφτηκα κι εγώ που να κάνουμε και δεύτερο γύρο...άρχισα να την μπουκώνω και τσουπ γεμισε το στοματακι....Ε μετά ρωτάμε για σχέση τιμής υπηρεσίες...ρε παιδιά νιώθω σαν να δούλευα...Τελικό αποτέλεσμα...δεν κάνει για το glamour...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 20, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
pedroragnelli
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
318
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mixalis mixoy, mancunian1986, hornyasfuck και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού